Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki nem bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Beültünk randizni egy étterembe és mondtam kérjünk hozzá egy üveg bort. Először nem akart azt hittem ien csoró de rájöttem hogy más a baja mert a második pohár után már láttam rajta hogy részeg.

De amúgy nem nyeszlett szóval nem isértem egy 52kgs nö hogy tudja jobban bírni az alkoholt? Ez nagyon kiábrándító nem?


2019. nov. 5. 17:50
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Telefonrol vagyok bocsi a hibák miatt
2019. nov. 5. 17:51
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Degáz
2019. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Leszel a barátnőm?
2019. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

Miért elvárás, hogy egy férfinak bírnia kell az alkoholt?

Nem kiábrándító szerintem.

2019. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
36%

Lehet voltak ázsiai felmenői, azok kevésbé bírják az alkoholt általában.

Amúgy szerintem nem gáz, de végül is itt csak a te véleményed számít, kérdező!

2019. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az a kiábrándító ha valaki vedel.
2019. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy trollkérdés. Legalábbis remélem és még nem úszik ennyire alkoholban az egész ország (bár amennyire tapasztalom bizony úszik, sajnos) hogy lassan az a szarember meg az *egyéb generált sértés* aki nem iszik.


Hagyd a srácot, többet érdemel egy alkoholista-felfogású embernél.


Oké, az apám mentalitású emberektől nem is várnék többet, az "aki nem iszik rendszeresen az b**i!" felkiáltás után. Sok helyen tényleg a vedelés a "menőség mérőfoka"...


Bár, hogy ez mennyire kínos is, az egy régi Fonográf-dalból derül ki


"Mer' az a férfi aki nem dől ki vigasztal ez a hit"


Én sem bírom amúgy. Vagyis olyan értelemben igen, hogy nem tudok berúgni, de sajnos nagyon hamar ki is hányom aztán egy rövid alvás után, mintha mi sem történt volna. Ezért nem is találok benne semmi különlegességet, egyedül az íze miatt fogyasztok társaságban krémlikőrt vagy rumpuncsot. Persze az öreg alkoholisták ezt is rögtön leszólják "há' az nőji ital höhöhöhö", de nem érdekel.

2019. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Kocsmában kellene ismerkedned! Hozzádillő partnert találsz!

Megnéznélek 10 év múlva a táskás szemekkel, a darthvader hanggal, a bagós illatoddal. Még rádobna az összképre, a panellakásod pörkölt illatfelhője.

2019. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Azért 1-2 pohár bor egy randin ne számítson már alkoholizmusnak... egyébként vannak akik abszolut nem bírják az alkoholt, csak azt nem értem akkor miért nem mondja meg őszintén. Én is simán nemet mondok pl. a töményre, csak sört iszok, azt is lehetőleg mértékkel.
2019. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Milyen férfi az ilyen? Ha ez azt jelenti, hogy nem is iszik, akkor álomférfi.
2019. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!