Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki nem bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Beültünk randizni egy étterembe és mondtam kérjünk hozzá egy üveg bort. Először nem akart azt hittem ien csoró de rájöttem hogy más a baja mert a második pohár után már láttam rajta hogy részeg.

De amúgy nem nyeszlett szóval nem isértem egy 52kgs nö hogy tudja jobban bírni az alkoholt? Ez nagyon kiábrándító nem?


2019. nov. 5. 17:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem bírjátok a piát uraim, mert valójában hölgyek vagytok.
2019. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
62%
Hülye trollok.
2019. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
86%
Normális. Jobban is jár, ha kiábrándulsz belőle, még mielőtt ő ábrándul ki abból, hogy egy bulikázós pitsa vagy.
2019. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Az igen. Te sem vagy piskóta bhasszalak.
2019. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Nőben is röhejes aki két pohár bortól részeg lesz,férfiban szánalmas.
2019. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Belőled aztán sugárzik a nőiesség. Nagyon kifinomult vagy.

Olyan okádék lehetsz belsőleg és külsőleg, hogy BLEEEE...

2019. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a képlet nagyon egyszerű, aki nem iszik rendszeresen az nem bírja a piát. Magadon is észre lehet venni, hogy hiába iszol bárkit az asztal alá, ha utána kimarad néhány hét vagy hónap akkor nem fogsz tudni megint annyit inni. Az is simán előfordul, hogy megüt 1-2 sör is ha nem ittál egy ideje. Jó, egy olyannak akinek a bebaszcsi meg a bulika a minden ez nyilván nem ilyen egyértelmű, de aki nem rendszeres alkoholizáló az nem bírja úgy a piát.
2019. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Ti nem vagytok normálisak.

Miért baj az ha iszok meg bulizni járok?

26 éves vagyok nem tiltja semmi!!!

Üljek otthon egész nap vagy mi?

Az fősulis évek erre valók!!!!

2019. nov. 5. 20:49
 29/35 anonim ***** válasza:
64%

A fősulis évek arra valók, hogy keményen tanuljál, mert nem elég annyi, hogy felvettek. El is kéne végezni, mert sorra kibuknak az emberkék.

Nem a te hibád. Nőből vagy, ösztönlény. A logikus gondolkodás nem a te asztalod. Jó bulizást! Megkérdezhetem mire fel a nagy ünneplés? Szülinap, névnap, elvégeztél valami tanfolyamot, álmaid munkáját kaptad meg? Ja... csak fősulis vagy és ez alap.. :D aha. ok.

2019. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg emiatt a mentalitás miatt jársz még 26 évesen is főiskolára...
2019. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!