Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki nem bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Beültünk randizni egy étterembe és mondtam kérjünk hozzá egy üveg bort. Először nem akart azt hittem ien csoró de rájöttem hogy más a baja mert a második pohár után már láttam rajta hogy részeg.

De amúgy nem nyeszlett szóval nem isértem egy 52kgs nö hogy tudja jobban bírni az alkoholt? Ez nagyon kiábrándító nem?


2019. nov. 5. 17:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is kidőlök 2 pohár után, de semmit nem változtatna, ha csak 10 után dőlnék ki. Sosem vonzott engem ez a nagy ivászat. Néha iszogatok egy kicsit amennyi jól esik, de kb ennyi.


Nem lehet mindenki alkesz májú na :D.


26/F

2019. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#30: epp ezt akartam írni.
2019. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
De akkor jól jönne ha vezetni kellene haza egy buliból nem? Unokatesóm se iszik, semmit, soha. Fel sem fogtam hogy bírja, de van ilyen... S hogy milyen férfi az ilyen? Teljesen normális. Viszont te "tőlünk" várod az hülyét, vagy a "jót". Háááát, neked nem való ilyen. Neked egy partyarc kell, keress a tinderen, van elég hantagép.
2019. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk számomra az is érdekes, hogy manapság olyan embert is felvesznek főiskolára, aki :

- azt hiszi, hogy eszméletlenre inni magad még mindig menő

- képes leírni, hogy "ien"...

Bár ez is csak a magyar oktatás "színvonalát" mutatja...

2019. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én jogra jártam, minden héten buliztunk. Ember lett belőlem. Egybitesek vagytok.
2019. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!