Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki nem bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Beültünk randizni egy étterembe és mondtam kérjünk hozzá egy üveg bort. Először nem akart azt hittem ien csoró de rájöttem hogy más a baja mert a második pohár után már láttam rajta hogy részeg.

De amúgy nem nyeszlett szóval nem isértem egy 52kgs nö hogy tudja jobban bírni az alkoholt? Ez nagyon kiábrándító nem?


2019. nov. 5. 17:50
1 2 3 4
 11/35 Lachesys ***** válasza:
100%

volt egy ismerosom, aki enzimhiany miatt egy doboz sortolis reszeg lett.


de ja ilyenkor megmondom h ez van es kesz

..

2019. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

#9


Nem a 2 pohár bor miatt titulálom alkoholistának, hanem a felfogása miatt. Ez a "milyen ember mán az, aki nem iszik vagy nem bírja" tipikusan egy olyan hozzáállás amiket általában kocsmában, culáger-brigádokban, putrikban hall az ember. És a napi 2 pohár is alkoholizmus, ha már mindennapos és az elhagyása komolyabb problémákat okoz a fogyasztójának. És az a 2 pohár nagyon könnyen ugrik fel 4 pohárra aztán napi 1 üveg (rosszabb esetben petpalack, szörnyű végzetes esetben kanna)...

2019. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%

Egy piázó pasi a kiábrándító. Amúgy van olyan, hogy valaki szervezete nem tudja jól lebontani az alkoholt. A kelet-ázsiaik nagy része ilyen.

Szerinted az sem férfi, akinek mondjuk a laktózzal van problémája?

Ostoba, buta nőszemély vagy.

2019. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
És akkor mire számítsak elmegyünk bulizni és ott fog állni a falnál mint egy nyomi?
2019. nov. 5. 18:15
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy azt hittem, hogy 2019-re már kihalt az falusi alkesz mentalitás, hogy attól férfi a férfi, hogy másokat az asztal alá iszik.
2019. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor mire számítsak elmegyünk bulizni és ott fog állni a falnál mint egy nyomi?"


Szerinted csak piásan lehet szórakozni? Inkább hagyd az a pasit, had találjon értelmesebb csajt magának.

2019. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az az elegáns, ha sosem iszik, de ha kell bárkit a föld alá iszik. Felső körökben így megy bocsi.
2019. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Laktozod barátom már volt az még rosszabb vele még enni se lehetett nem csak bulizni nem...

Ha meg olyant evett akkor össze vissza fingott.. elég undi volt. Meg felpuffadt a hasa mintha terhes lenne bleeee.


De tényleg mostanába már nincs igazi férfias férfi? Csak ienek?

2019. nov. 5. 18:20
 19/35 anonim ***** válasza:
69%

#14


Miközben te a csodálattól elhomályosult szemekkel nézel Sanyira a kocsma királyára aki még a tizenkettedik felest is leküldi egy öblös böfögéssel zárva eme hőstettét. Érzed, ahogy a hormonjaid beindulnak, alig tudod leplezni, miközben nem is tudsz mást mondani, csak annyit elhaló kéjes hangon


"Na igen, ilyen egy igazi férfi!"

2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%

Én sem bírom az alkoholt, mármint a sörön kívül semmit, ami nagyobb alkoholszázalékkal rendelkezik. A bortól és a töménytől másnapra totál szét akar robbanni a fejem, úgyhogy azok kilőve, habár már a tömény szagától is alapból hányingerem lesz. Haveri körben szokott lecsúszni max. 3-4 sör kb. havonta egyszer, oszt jó napot.

Új kollegináktól mondjuk már megkaptam, hogy ők cinknek tartják, ha valaki nem bírja a töményt...

2019. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!