Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem tud mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tud mindenről beszélni, mondjon le arról, hogy lesz valaha barátnője?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Lényegében igen ☹️

F

2020. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Biztos én vagyok fogyatékos, amiért nem tudom feltárni ennek a következtetésnek a logikáját
2020. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem senki nem tud beszélni mindenről.

Szóval az emberiség akkor lemondhat a pártalálásról. :(((

2020. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez nemtől független. A "kukák" ma már labdába sem rúghatnak, alapvető elvárás lett, hogy mindenhez hozzá tudj szólni, légy tájékozott, folyamatosan naprakész, lehessen tartalmas eszmecseréket folytatni veled bármiről, légy érdekes, szórakoztató. Emellett persze minden másban is hoznod kell a szintet. 🙁
2020. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
"mindenhez hozzá tudj szólni" Máskor meg az a baj, hogy a nők buták és nem értenek semmihez, nem érdekli őket semmi. A MAI nők.
2020. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kornikus00 ***** válasza:
42%
Nem azon múlik, hanem a külsőn!
2020. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

"Ha egy férfi nem tud mindenről beszélni"


Mi az a "minden"?

És a nő tud "mindenről" beszélni?


Általánosságban nem érdemes ilyesmivel foglalkozni.

A konkrét eset számít, akivel kapcsolatban kerülsz.


Nyilván sok téma lehet, ami mindkettőt érdekli.

Több téma, ami egyedi, esetleg saját hobbi, ami a másikat nem lelkesíti.


De lehet olyasmiért is szeretni a másikat, ami nem én vagyok, hanem ő.


Én utálom a horgászatot, soha, semmi érdekeset nem fedeztem fel benne. De a férjem nagy horgász volt már akkor, amikor megismertem. Mikor egyedül ment, mentem vele, én napoztam, olvastam, tanultam.

A barátaival jártak mindenfelé horgászni, én is mentem velük, mint a többi barátnő, feleség is. A fiúk horgásztak, mi olvastunk, főztünk. Jó bulik voltak.


Tudja, hogy velem csalikról, meg halakról nem lehet beszélgetni. De vannak közös témáink.

2020. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
azért a "mindenrő tud beszálni" és a "semmi épkézláb véleménye nincs semmiről" között elég sok árnyalat van. Ráadásul a "mindenről tud beszélni" és a "művelt" sem ugyanaz.
2020. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A "mindenről lehessen vele beszélgetni" csak annyit tesz, hogy "ugyanaz érdekelje, mint engem, ugyanaz a véleménye legyen, mint nekem, és akkor jót beszélgethetünk". Az esetek 99 százalékában ez így van. Ha a csaj történelemmániás, te meg matematikus vagy, akkor a polinomok felbontásának módszereivel maximum untatni fogod a nőt. Ha töris cuccokban penge vagy, inni fogja a szavaid. Ez ilyen.
2020. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszeres férfinak inkább nem lesz barátnője...

Értelmes nő tudja,hogy nem kell mindenhez értened,nem ettől leszel okos.

2020. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!