Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért ilyen elutasítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ilyen elutasítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnálatos módon azt tapasztalom 24 évesen , Hogy a nők többsége rettentően elutasító illetve saját magát valamiféle felsőbbrendű lénynek képzelni. Nyilván vannak kivételek de a nők többsége ilyen. Élőben is számtalanszor próbálkoztam ismerkedni, baráti összejöveteleken, házibulikon,Illetve a munkahelyemen is sőt még edzésen is. Ahogy ezeken próbáltam úgy Facebookon is többször de nagyrészt sikertelenül.Pedig aztmondják rólam hogy helyes vagyok illetve én se tartom magam rondának. Sportolok tehát van egy viszonylag sportos testalkatom és egzisztenciálisan is rendbe vagyok. Úgy gondolom jó a beszélőkém és választékosan is tudok beszélni. Az élet pozitív oldalát nézem ritkán szomorkodok és baráti körben illetve úgy az élet egész területén humorosnak mondanám magam. Tehát értem ezalatt azt hogy számtalanszor megjegyezték amikor egy adott társaságban vagyok általában jobb a hangulat.Ez nem valami gyerekes ön ajnározás hanem leírtam amit magamról gondolok. Illetve a környezetem által alkotott véleményt. Ezek fényében egyáltalán nem értem hogy mi lehet a baj. Én már csak arra tudok gondolni mindenféle rosszindulat nélkül hogy a nők elvárásai olyan szinten az egekben vannak hogy egy normális egzisztenciával és külsővel illetve humor érzékkel megáldott srácnak esélye sincs. mégis ennyit számít egy Porsche? Még ha a tulajdonosa emberileg nulla is? Egyébként nekem is van pénzem de miért költenék komolyabb összeget a nőre? Nem megvenni akarom a szerelmet.


2020. márc. 18. 10:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
21%

Fiatal férfiak, majd 20 év múlva tietek lesz a világ!

35+, 40+ nők kutyanak sem kellenek, egy relatíve jol karban tartott nő is kénytelen alul választani, ha akar valamit.

Nagyon sok ilyen korú baratnőm van, senkinek sehol semmi, magamat is beleertve.

Szóval türelem! Majd fordul a kocka és eljön a ti időtök is!

2020. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi lennék 40+-osan mégis kinek kellenék
2020. ápr. 2. 10:05
 33/45 anonim ***** válasza:
18%
18-tól felfelé bőven tudsz majd válogatni. Csak jusson majd eszedbe! Bár gondolom ez per pill nem nagyon vigasztal.
2020. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
83%
#32: A 40+-os nők közül. Azt valóban ne hidd, hogy majd a fiatalabbak között lesz sikered. Csak akkor ha nagyon sok pénzed van. És ez alatt nem az átlag fizu dupláját értem.
2020. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
66%

De miért Facebookon??? Egy nőre rendszeresen irogatnak random csávók Facebookon miközben az NEM TÁRSKERESŐA!

Rohadt sok társkereső van a neten, miért nem regisztrálsz?

Bocs,en ks elutasitom csuklóból aki Facebookon ir,mert egyszerűen nem szimpatikus a dolog.

2020. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
43%

Eszem ágában sincs fiatal pasit keresni, (mast sem, de most ez nem légyeg)

Hanem azt írtam, hogy a 40+ os pasik válogathatnak kedvükre. Fiatalabb nők között is, persze.

2020. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
66%
Dehat ha nem tetszel valakinek, felhatalmazast szeretnel, hogy jogod van udvarolni tovabb, mert minden alapod megvan ra?!
2020. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem az képzeli magát felsőbbrendű lénynek, aki elutasít valakit, hanem az, aki ezt nem fogadja el, mert szerinte ő jobban tudja, mire van szüksége a másiknak.

Ez érvényes féfiakra és nőkre is.

2020. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
38: Kivéve ha valaki úgy utasít el, hogy "jobbat érdemelsz, velem úgysem lennél boldog", stb. Mert akkor is azt hiszi ő jobban tudja kinek mi kell. És bár tudom hogy ez tipikus lerázós szöveg, de az ilyen emberek megérdemlik ha beoltják őket.
2020. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
36%
39 részben egyetértek, ez a szöveg egy ócska kifogás akár nő mondja, akár férfi. Ugyanakkor bárhogy feszegetjük a dolgot, nem visz előrébb, csak pazaroljuk az időnket. Mindig a továbblépéssel tesszük a legjobbat.
2020. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!