Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs kedvem beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kedvem beszélgetni az emberekkel akkor miért szeretnék mégis barátnőt?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok. Úgy érzem, hogy szeretnék barátnőt, majd később családot azonban amikor arra kerül sor, hogy beszélgessek el egy lánnyal nincs semmi kedvem hozzá. Van két lány is aki szokott keresni de úgy ézrem, hogy csak osszuk a semmit (amikor beszélgetünk). Van pár közös téma amiről jól el tudunk beszélgetni de napi szinten unalmassá válik. Hasonló a férfi barátaimmal is. Valahogy nem érdekel, hogy mi van velük.

Amíg volt barátnőm nem is vágytam annyira a társaságára. Szerettem egyedül lenni...elég volt nekem ha naponta 1-2 órát találkoztunk. Valójában nem is voltam szerelmes belé, csak jól esett, hogy van valakim. Ezért is lett vége.

Elégedett lennék az életemmel ha nem lenne ez a barátnő utáni vágy. Hogyan zökkenhetek ki ebből az állapotból?


2020. febr. 21. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak több önismerettel, vagy emberismerettel lehetne megfejteni. Pszichológus is tud segíteni.
2020. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!