Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért ilyen elutasítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ilyen elutasítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnálatos módon azt tapasztalom 24 évesen , Hogy a nők többsége rettentően elutasító illetve saját magát valamiféle felsőbbrendű lénynek képzelni. Nyilván vannak kivételek de a nők többsége ilyen. Élőben is számtalanszor próbálkoztam ismerkedni, baráti összejöveteleken, házibulikon,Illetve a munkahelyemen is sőt még edzésen is. Ahogy ezeken próbáltam úgy Facebookon is többször de nagyrészt sikertelenül.Pedig aztmondják rólam hogy helyes vagyok illetve én se tartom magam rondának. Sportolok tehát van egy viszonylag sportos testalkatom és egzisztenciálisan is rendbe vagyok. Úgy gondolom jó a beszélőkém és választékosan is tudok beszélni. Az élet pozitív oldalát nézem ritkán szomorkodok és baráti körben illetve úgy az élet egész területén humorosnak mondanám magam. Tehát értem ezalatt azt hogy számtalanszor megjegyezték amikor egy adott társaságban vagyok általában jobb a hangulat.Ez nem valami gyerekes ön ajnározás hanem leírtam amit magamról gondolok. Illetve a környezetem által alkotott véleményt. Ezek fényében egyáltalán nem értem hogy mi lehet a baj. Én már csak arra tudok gondolni mindenféle rosszindulat nélkül hogy a nők elvárásai olyan szinten az egekben vannak hogy egy normális egzisztenciával és külsővel illetve humor érzékkel megáldott srácnak esélye sincs. mégis ennyit számít egy Porsche? Még ha a tulajdonosa emberileg nulla is? Egyébként nekem is van pénzem de miért költenék komolyabb összeget a nőre? Nem megvenni akarom a szerelmet.


2020. márc. 18. 10:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
27%

"ép érzelmekkel és gondolatokkal képes viszonyulni a férfiakhoz"


És ez mi lenne? Hogy nyitjuk a szánkat és térdre borulunk minden megszólításra?

2020. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
56%

Mutasd mar meg magad te jóképű! Meg kuld a szoveget is hadd olvassam el. Kivancsi vagyok!


N

2020. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
16%

"Az, hogy közben esszéket írnak a női alsóbbrendűségről, képmutatásról és felszínességről azt mutatja, hogy nem is őszinte emberi szimpátiából akarnak barátnőt"


Na várjunk. Ha valaki barátnőt akar, akkor annak kötelező egyetérteni, elfogadni és ajnározni azt a napjainkban uralkodó női viselkedést, amit a többség tanúsít? De, őszinte szimpátiából akar nőt, csak éppenséggel a visszább taglalt viselkedés miatt szinte csak kritikával lehet illetni amit művel a nők jelentős része és nem szívélyes fogadtatással vagy "őszinte emberi szimpátiával". Szimpátiához nem elég az, hogy nő. Épp erről szól a kérdés, hogy nem szimpatikusak, mert a föld felett járnak negyven yarddal. Amit vázolsz az olyasmit vetít előre, mintha megkérdőjelezném, hogy miért szapulják a lukról lukra járó férfiakat a nők és miért nem szimpatizálnak inkább velük "őszintén emberileg".

És ha már itt járunk, hogy a férfiak "nem is őszinte emberi szimpátiából akarnak barátnőt". Vegyük már át, hogy a nők "őszinte emberi szimpátiája" az milyen jelleget ölt, amikor a vagyonos fickókra, adott esetben akár 20-30 évvel időssebbekre pályáznak? Vagy legalábbis minimum olyanra, akivel a kifelé mutogatás igazából sokkal nagyobb szerepet tölt be, mint az egyén iránti érzelmek.


Vagy jól érzem, hogy én férfiként nem fogalmazhatok meg kritikát a nőkkel szemben annak tekintetében, hogy milyen fellegekben járnak? Nekem ezt muszájból el kellene fogadnom és ezek után még legyen ez nekem őszintén emberileg szimpatikus is? Erről beszélek, hogy mennyire elszaladt a ló velük. A taglalt problémakör visszaköszönt a "vita" közben is.

2020. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
83%

"én férfiként nem fogalmazhatok meg kritikát a nőkkel szemben annak tekintetében, hogy milyen fellegekben járnak"


Pár sorral feljebb megfogalmaztad a kis kritikádat, és nem vitt el a rendőr. Miről hisztizel?

2020. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradjunk annyiban, hogy az emberek 80%-a egy hülye, bunkó állat.

1000 pasiból 800.

1000 nőből 800.

Nem hivatalos adat (lol), csak kábé.


Fölösleges állandóan az ellenkező nemre mutogatni, mert úgyis találunk pozitív és negatív példákat mindenhol (csak a negatív több, mert több a hülye mint a normális).


Én pasiként tudnék 10 kikosarazós üzenetet mutatni, abból 8 bunkó, durva lenne, amiről sütne a nárcizmus. De aztán lenne itt valaki aki tudna 8 üzenetet mutatni pasiktól, aki egyből dugni akart, és ha nem lehetett, akkor k*vának nevezte a nőt, stb. Szóval ezt a vitát soha senki sem fogja megnyerni.

2020. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
15%

Én nem hisztizek, bőven távolabb járok az életben attól, hogy ez legyen az én problémám. A hiszti meg korábban sem volt jellemző. Ebben nincs semmi hiszti, ráértemben fejtem ki a véleményem. Én mindössze reagáltam arra amit válaszként kaptam. Ami erősen arra adott iránymutatást miszerint a nők jól vannak úgy ahogy vannak, én (mi) nem szimpatizálunk velük. Nekem kuss, fogadjam el azt, amit ők manapság tudnak.

A hisztit inkább a te kommentjeidben vélem felfedezni. És nyomokban a felsőbbrendűségre utaló szórvány szövegmorzsákat is el vannak ejtve.


"És ez mi lenne? Hogy nyitjuk a szánkat és térdre borulunk minden megszólításra?" Ebben például az erőlködés. Nyilvánvaló, hogy ez a példa szándékossan fel van nagyítva egy nagyot mondássá.


"Mutasd mar meg magad te jóképű! Meg kuld a szoveget is hadd olvassam el." "te jóképű" megszólítás is már egy kicsit fikázó, lenéző, irónikus jellegű.


"Pár sorral feljebb megfogalmaztad a kis kritikádat, és nem vitt el a rendőr. Miről hisztizel?" Ez is egy lekezelőnek induló, de óvodás erőlködésbe torkolló monológ lett.


Szóval igen. Pont meg is érkezett egy azok közül akikről korábban kifejtettem a véleményem és akikről a kérdés viselkedési megnyilvánulásokat fogalmaz meg.

2020. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
15%

25. Egyetértek.


És én már arra a maradék 200 nőre az elején kitértem. Csak én nem 200-at írtam, hanem nagyon keveset.

"Nagyon kevés olyan nő van, aki nem tartozik ilyen problémakörökbe és a mai világ társadalmi viszonyai között ép érzelmekkel és gondolatokkal képes viszonyulni a férfiakhoz."

2020. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Ypszilon1980 ***** válasza:
7%

A nők még arra sem veszik a fáradtságot sok esetben, hogy megmondják neked akár egy randin, akár neten, hogy nem téged keres, utána meg mikor kérdezed, hogy lesz-e következő, akkor meg csak szimplán eltűnnek. Alapvetően a gondolkodásmóddal van baj, mert tudják, hogy úgyis talizik vagy ráír még 20 másik, válogatni tud és ez azt eredményezi, hogy a szintet saját magukon is lejjebb adják, ezért látják a férfiak azt, hogy már egy átlag alatti nő is válogathat.

A hölgy az elején amúgy jól megfogalmazta azt, hogy mi szerint válogatnak, abból meg pont az derül ki, hogy legyen a legjóképűbb, a leggazdagabb, a legjobb valamiben, ami sok esetben félrevezeti őket is.

De a kérdésre is válaszolva:

A nők alapvetően nem elutasítók, csak van lehetőségük válogatni, neked meg nincs. Nekem van olyan lány ismerősöm, aki mindig a gazdag srácokat kereste, meg akik jómódúak, van lakásuk, szauna, medence, stb., de azért az sem mindegy, hogy azt a szüleitől kapta vagy önerőből szerezte meg, mindet elhagyta, most egy nem gazdag, nem jómódú, nincs lakása srácba szerelmes.

Egy idő után a nők felébrednek és lesz olyan, aki tud változtatni, lesz olyan, aki nem, de aki nem, az sosem lesz boldog.

A leglényegesebb dolog mégis az az, hogy lássa azt, hogy ha veled összejön, akkor a kapcsolat milyen szinten tud továbbfejlődni. Először is azt randi előtt érdemes valahogy letisztázni, hogy mindketten ugyanazt akarjátok-e, ugyanaz-e a cél, mert ha te csak nőt akarsz, hogy legyen végre valaki, ő meg már együttélésben gondolkodik, akkor nem fog veled randizni.

2020. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
23%

"A nők még arra sem veszik a fáradtságot sok esetben, hogy megmondják neked akár egy randin, akár neten, hogy nem téged keres, utána meg mikor kérdezed, hogy lesz-e következő, akkor meg csak szimplán eltűnnek."


Van ennél cifrább, tegnap történt meg velem, hogy mosolyogva megbeszéltük a 2. randit, erre éjjel ír, hogy nincs meg a szikra és agyő....

2020. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
36%

Van ennél cifrább, tegnap történt meg velem, hogy mosolyogva megbeszéltük a 2. randit, erre éjjel ír, hogy nincs meg a szikra és agyő....


Ez semmi, volt nekem régen olyan, hogy 100 km re volt a város, ahol lakott. Beszéltünk, randi legyen holnap. Reggel írt, hogy ott lesz, vár. Beültem kocsiba, 30 km után jött az sms h valami közbejött. Mondom, oké akkor máskor. Azutána soha nem válaszolt egy üzenetre sem. Van olyan is, amelyik meghívatja magát 2 randi, eszik iszik mindejn jót, de egy puszit alig bír adni. Ha meg eltelik 3-4 randi, és jó lenne a csók, akkor meglepődik, hogy hogy képzelem. Be sem jövök neki (ja, közben tucatszor bókolok és meg is köszöni, de a lapot nem veszi?), ne rontsuk el a dolgot ezzel, hogy férfi és nő...Szóval itt az a gond tényleg, hogy sokkal több a férfi, mint nő a 40 alatti korosztályban, plusz az h a férfiaknak már lyuk-lyuk jó, nőknek csak a toppasi, szóval ez ezt eredményezi, hogy a nők diktálnak.

2020. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!