Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért ilyen elutasítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ilyen elutasítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnálatos módon azt tapasztalom 24 évesen , Hogy a nők többsége rettentően elutasító illetve saját magát valamiféle felsőbbrendű lénynek képzelni. Nyilván vannak kivételek de a nők többsége ilyen. Élőben is számtalanszor próbálkoztam ismerkedni, baráti összejöveteleken, házibulikon,Illetve a munkahelyemen is sőt még edzésen is. Ahogy ezeken próbáltam úgy Facebookon is többször de nagyrészt sikertelenül.Pedig aztmondják rólam hogy helyes vagyok illetve én se tartom magam rondának. Sportolok tehát van egy viszonylag sportos testalkatom és egzisztenciálisan is rendbe vagyok. Úgy gondolom jó a beszélőkém és választékosan is tudok beszélni. Az élet pozitív oldalát nézem ritkán szomorkodok és baráti körben illetve úgy az élet egész területén humorosnak mondanám magam. Tehát értem ezalatt azt hogy számtalanszor megjegyezték amikor egy adott társaságban vagyok általában jobb a hangulat.Ez nem valami gyerekes ön ajnározás hanem leírtam amit magamról gondolok. Illetve a környezetem által alkotott véleményt. Ezek fényében egyáltalán nem értem hogy mi lehet a baj. Én már csak arra tudok gondolni mindenféle rosszindulat nélkül hogy a nők elvárásai olyan szinten az egekben vannak hogy egy normális egzisztenciával és külsővel illetve humor érzékkel megáldott srácnak esélye sincs. mégis ennyit számít egy Porsche? Még ha a tulajdonosa emberileg nulla is? Egyébként nekem is van pénzem de miért költenék komolyabb összeget a nőre? Nem megvenni akarom a szerelmet.


2020. márc. 18. 10:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Hogy utasítanak el?
2020. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Pl. ha csak a Facebookból indulunk ki , Összedobtam egy elég kreatív szöveget erre jó esetben 10-ből 3 nő reagál és ők is azt írják hogy ezen jót nevettem. Én még folytatnám a beszélgetést de már csak Elolvassák de válaszolni nem válaszolnak. Vagy pl. ha személyes ismerkedés ről van szó pl. egy baráti társaságban elkezdek ismerkedni, beszélgetni a kiszemelt nővel ami egy ideig megy aztán utána úgy viselkedik mint aki kerül.
2020. márc. 18. 11:01
 3/45 anonim ***** válasza:
23%
Ne aggódj, nem tart már sokáig a szenvedés. Itt a koronavírus, mind meghalunk!
2020. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%
Másold be ide azt a kreatív szöveget és megmondjuk, hogy miért reagáltak rá így.
2020. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
De a face nem társkereső!
2020. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
54%

Szia,

Nos a helyzet a következő. A legtöbb ismerkedésre nyitott nőnek, rengeteg udvarlója van és szelektál. Gondolj csak bele, magadnak te is a legjobbat akarod. (Ha nem, akkor baj van veled.) Lehetsz akármilyen sármos, helyes stb, ha más jobban tetszik neki. És soha nem tudom megérteni, miért kell idegen nőket leszólítani az utcán, bemutatkozó szövegekkel bombázni a facebookon vagy zaklatni az edzőteremben. Hidd el, ha egy nő érdeklődik irántad az elég egyértelmű lesz - és garantált a siker.

Egyébként igen a nők egy része szereti a presztízs márkákat, mert anyagi függetlenséget feltételez (ha majmot vesz, banánt is tud venni hozzá) És nem biztos, hogy emberileg nulla. Ezt csak néhányótok beszéli be magának, mert könnyebb a (jó) nőket szidni, mint belátni, hogy a saját ligátokban kellene játszani. És titeket sem érne ennyi csalódás.

2020. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

A face nem társkereső.

Nos, ha jól nézel ki és mégis mindenki visszautasít, akkor valami nagy baj van a kommunikációddal.

2020. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
5%
A média és a társadalom és a férfiak tudatták velük ezt, hogy ők felsőbbrendűek. A csapból is az folyik, ha nő vagy, vedd el ami jár neked, a helyes és tehetős férfit (annál jobb ha külföldi). Mert ez neked jár. Plusz az, hogy a férfiak javának elég az, ha a nő megüt egy 10 per 3 as szintet, akkor már próbálkoznak nála. Így elhiszik, hogy ők felsőbbrendűek.
2020. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg érzik rajtad azt, hogy görcsösen akarsz kapcsolatot. A nők nagyon jók a megfoghatatlan dolgok leleplezésében, amire egy átlag férfi nem is gondolna.


Illetve ha azt mondod "többsége elutasító", akkor valószínűleg van egy kisebbség, aki nem. Neked miért nem elegek ők? 30F

2020. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem képzelik magukat annak szerintem. Csak azt akarják, hogy békénhagyják őket. Ti férfiak valamiért nem akartok belegondolni, hogy milyen érzés, mikor konkrétan a szabad cselekedeteiteket korlátozza a másik nem viselkedése. Hogy nem tudtok felvenni jó alakkal egy rövid szoknyát vagy kitenni egy csinos képet anélkül, hogy valaki ne hívna titeket megbszni vagy randira. Az ember egyszerűen besokall ettől relatíve hamar. És azért az ilyesmi nem 20 évesen kezdődik, hanem már 15. Egy felnőtt nőnek a könyökén jönnek ki az erekciós random kanok.


Másrészt meg sokan úgy vannak vele, hogy a sok nyálán csúszó balek mellett és a nagy kereslet mellett mindennel szűrnek, amit megkaphatnak. Ha a jelentkezők között van szórakoztatóbb, azt választják. Ha a szórakoztatóbbak között van férfiasabb, akkor azt. Ha a szórakozóbbak és férfiasak között van gazdagabb, akkor azt. Ha a szórakoztatóbb, férfiasabb és gazdagabb között van korrektebb, akkor azt. Sokaknak persze a kínálaton kívül is vannak elvárásaik, amik akkor is állnak, ha nincs rá jelentkező, mert minek jönne össze az ember egy olyannal, akiben a hibákat látja inkább és a hátrányokat. Nyilván egy valamire való embernek a lehetőségeitől eltekintve vannak elvárásai, mert kapcsolatban lenni nem kényszer, hanem egy döntés, ami akkor már legyen jobb, mint egyedül. És mindig a legszimpatikusabb fog nyerni a párkeresés alatt. Ennek csak akkor van vége, ha választottál. Ideális esetben akkor már jöhet akármilyen jó, már nem csak a tulajdonságai számítanak, hanem a közös élmények és az így kialakult érzelmek is. Ami által az illető szemében jobb lesz, mint bárki, aki objektíve lehet, hogy jobb. De eddig el kell jutni. Ez van.


Az a baj, hogy elfelejtitek, hogy a kapcsolat nem kötelező és nem jár. Mindenkinek a maga döntése.


És nem érzi magát senki felsőrendűbbnek a neki udvarlók között. A többi jelentkezőhöz képest lehet, hogy kevés inkább.

2020. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!