Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért ilyen elutasítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ilyen elutasítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnálatos módon azt tapasztalom 24 évesen , Hogy a nők többsége rettentően elutasító illetve saját magát valamiféle felsőbbrendű lénynek képzelni. Nyilván vannak kivételek de a nők többsége ilyen. Élőben is számtalanszor próbálkoztam ismerkedni, baráti összejöveteleken, házibulikon,Illetve a munkahelyemen is sőt még edzésen is. Ahogy ezeken próbáltam úgy Facebookon is többször de nagyrészt sikertelenül.Pedig aztmondják rólam hogy helyes vagyok illetve én se tartom magam rondának. Sportolok tehát van egy viszonylag sportos testalkatom és egzisztenciálisan is rendbe vagyok. Úgy gondolom jó a beszélőkém és választékosan is tudok beszélni. Az élet pozitív oldalát nézem ritkán szomorkodok és baráti körben illetve úgy az élet egész területén humorosnak mondanám magam. Tehát értem ezalatt azt hogy számtalanszor megjegyezték amikor egy adott társaságban vagyok általában jobb a hangulat.Ez nem valami gyerekes ön ajnározás hanem leírtam amit magamról gondolok. Illetve a környezetem által alkotott véleményt. Ezek fényében egyáltalán nem értem hogy mi lehet a baj. Én már csak arra tudok gondolni mindenféle rosszindulat nélkül hogy a nők elvárásai olyan szinten az egekben vannak hogy egy normális egzisztenciával és külsővel illetve humor érzékkel megáldott srácnak esélye sincs. mégis ennyit számít egy Porsche? Még ha a tulajdonosa emberileg nulla is? Egyébként nekem is van pénzem de miért költenék komolyabb összeget a nőre? Nem megvenni akarom a szerelmet.


2020. márc. 18. 10:51
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy rágörcsölök csupán már szeretnék párkapcsolatot. Akkor mit kéne tennem hogy ne tűnjön görcsösnek a próbálkozásom? Teljesen el kéne enged nem a dolgot? Mármint csak simán beszélgetni és mindent hagyni hogy a maga útján történjen?
2020. márc. 18. 12:02
 12/45 anonim ***** válasza:
90%

"Mármint csak simán beszélgetni és mindent hagyni hogy a maga útján történjen?"

Így van. Én pl. nőként utálok "ismerkedni", tehát kifejezetten párkapcsolat céljából. A leszólítást pláne utálom, hogy a másik még semmit sem tud rólam, de már el akar hívni, mert mondjuk jó a seggem, vagy ilyesmi. Nem vagyok az ilyenekre kíváncsi.

Eddig az összes kapcsolatom úgy alakult, hogy előtte sokáig beszélgettünk, társasággal jártunk programokra, aztán lett több is. Türelem.

2020. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg az egekben lenne a nők igénye, akkor minden egyes párkapcsolatban lévő férfi valami 100 diplomás, tökéletes testű istenség lenne, ehhez képest láttál már valaha olyan férfit akinek van barátnője? 1000ből 900 tök átlagos, tizenkettő egy tucat férfi, 99 átlag alatti, és 1 olyan van, aki tényleg főnyeremény.
2020. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyszerűen ez a nyomulás visszataszító. Hogy valaki szánjon már meg egy pinával, hát BESZÉLSZ vele, ezért nem jár valami?


Hát nem.

2020. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
19%

Pl ha ugy kezded h neharagudjon h irsz, már itt elvágod magad és ugye egy alfa nem kér bocsánatot a létezéséért.

Ha csak ezen elindulsz, mivel jelzed h tecsak lábujjhegyen odasomfordálsz a lábtörlő alatt h ugyan nem akar-e esetleg ismerkedni...

2020. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
18%

Valóban kifordult velük a világ az utóbbi időben és alapos a gyanú, hogy nagyja felsőbbrendűnek érzi magát, pedig igazából egy nagy "senki". Ezt a senkiséget önmagukban érzik is egyébként, csak a külvilág felé pumpálják a magabiztosságukat, kivagyiságukat, nemlétező erejüket. Amúgy meg fele egy roncs. Ki vannak égve mint a Reichstag, mert attól, hogy mondjuk te vagy sok másik férfi nem jut a közelükbe másik férfiak a ló túloldaláról meg gyönyörűen adják őket körbe. Te nem kellesz nekik valamiért, de a focista vagány gyerek (valószínűleg ostobább és gyökerebb egyébként mint ami miatt téged elutasítanak) bejön nekik és konkrétan tálcán kínálják fel magukat az ilyen népszerű alakoknak. Utána viszont rendszerint nagy koppanások jönnek, mert az ilyen csilli-villi srácok nem éppen úgy szokta viselkedni velük, mint ahogy azt a belül egyébként összeomlott lelkük várná. Amelyik nem ilyen fellegekben járós az is valószínűleg egy lelki toprongy. Őt nem a húspiaci túlzásba vitt (ÖN)önbizalma rombolja le, hanem a környezete és az amit a fent leírtakból levetít önmagára. Ők önbizalomhiányosak azért amiért a nem érzik magukat versenyképesnek a fent említett nőkkel szemben. Folyton azt látják, hogy a kikent fellegekben járó nőket körülrajongják a férfiak, még akkor is irigylik ezt, ha egyébként ők nem azokra a férfiakra pályáznak akik hajtják azokat a nőket. Nem érzik magukat elég jónak és folyton önigazolásokat keresnek, hogy ők is érnek valamit nem csak a élmezőnyben járó népszerű nők. Ilyen önigazolást nyilván egy (vagy több) férfi tud nekik adni, csakhogy akármelyik férfi nem megfelelő erre. Ha te önbizalomhiányos lennél, neked sem tudna egy 10/2-es csaj ezen fentebb lendíteni. Tehát ők is valami olyan pasira pályáznak akivel egy kicsit jobban érzik magukat ezen a téren.


Nagyon kevés olyan nő van, aki nem tartozik ilyen problémakörökbe és a mai világ társadalmi viszonyai között ép érzelmekkel és gondolatokkal képes viszonyulni a férfiakhoz.

2020. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
33%
6-os látom nőként nem érted a problémát, ha nem szólìtana le senkit, nem ìrna rá senkire, hanem ahogy ìrod, várná, hogy a nők érdeklődjenek iránta, akik viszont nem érdeklődtek iránta, ahogyan nagyon kevés srác után érdeklődnek, akkor mikor lesz barátnője? Szoval vicces amit irtal
2020. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
16%

17. Ez pontosan így van. Az, hogy valaki után főleg egyértelműen érdeklődjön egy nő az egyszerűen vicc. Létezik ilyen, 10/10-es haveromra rendszeresen írnak rá nők a neten és olyan szinten nézik meg nyilvánosan helyeken, hogy néha már zavarja. De az a férfi, aki nem ilyen külsővel rendelkezik hanem mondjuk csak átlagos és egyértelműen jeleket kap nőktől az kérem jelentkezzen nálam, mert ezt személyesen szeretném látni. Voltak már nőim, hosszabb és futó dolgok is. Nem dívákról, de szép nőkről van szó. Azt a titkot elárulom, hogy egyik sem magától jelentkezett, mindnek én mentem utána, akár a teljes ismeretlenség terepén is. Számtalan, de tényleg, több tucat volt amiből semmi nem lett. Csúnya nagy koptatásban eddig még szerencsére nem volt rélszem. De nő felém egyértelmű lépést még soha nem tett, leszámítva a középiskolás gyerekes próbálkozásokat vagy a buliban felszabadult nőket. Ezektől eltekintve én még mondjuk egy olyan likeot sem kapok a közösségi médiás képeimre, amit nem közvetlen ismerős nő ad. Nulla darab lépést tesznek felém ezen a téren ismerkedés szempontjából. Ettől függetlenül ahogy fent írtam volt már nőm, szóval nem azért van ez így, mert egy nőt sem érdekeltem volna. Csak annyi van, hogy mindegyiknél én kezdtem valahogy a dolgot.

Űrlények jelei is egyértelműbbek, mint azok amiket egy nem kiemelkedő pasi kap a nőktől általában.

2020. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
25%

És nem értik, hogy nem JÁR nekik a figyelem...

Ha megvonnák tőlük az ételt, azért sem vernék annyira az asztalt, mint ha nem kapnak figyelmet a nőktől.

Már-már olyan, mintha nem is önálló emberek lennének, hanem a nőkön való függelékek, amik elsorvadnak a nők nélkül. Az, hogy közben esszéket írnak a női alsóbbrendűségről, képmutatásról és felszínességről azt mutatja, hogy nem is őszinte emberi szimpátiából akarnak barátnőt, hanem... Miért is?

(ez nem kifejezetzen neked szól kérdező, hanem 1-2 válaszolónak, meg úgy általában a gyk népének)

2020. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 peca1000 ***** válasza:
35%

Mert rossz helyen keresgélsz.


Netes társkeresőn lesz sikered.


Ha társaságban vagy, úgy csajozz, hogy ha valamit mond a kiszemelt nő, hozzászólsz a témához, de úgy, mint ha nem akarnád felszedni, de mosolyogsz rá.


Így felkelted a figyelmét, és először csak semleges dolgokról beszéltek, hogy érezze, hogy nem nyomulsz. Majd finoman rávezeted a beszélgetést ismerkedésre.

2020. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!