Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ismerkedni, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni, ha még nem hevertem ki az exemet?

Figyelt kérdés
Elég friss szakításról van szó, ami után rögtön regisztráltam is a Tinderre. Ez tök jó önigazolás volt, a sok-sok like meg match kicsit visszatornázta az életkedvem, és végre nem éreztem magam egy ronda értéktelen senkinek. Viszont közben telt az idő, és egyre jobban hiányzik az ex, és úgy érzem, csak áltatom magamat is, és azt is, akivel beszélgetek.

2020. márc. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakítottatok? És mi volt az oka?
2020. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

NEM!


Csak ranyomod a bent maradt érzéseidet az új kapcsolatra, bizonytalan leszel, elhúzódó, nem őszinte. Velem ezt már 2x is eljatszottak, ráment pár hónapon, egy csomó energiám és csomo fájdalmas érzésem ezekre a jatszmakra. Nem értem miért kell azonnal új f..rá ugrani es nem lehet a s..geteken maradni pár hónapig ahogy én is mindig megtettem. Építsetek már egy stabil onkepet és birjatok ki pár hétig egyedül hogy ne folyton egy masik embernek kelljen fenntartania..


24/F

2020. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Talan nem veletlenul irja sok pasi, hogy kimeljek, akik az exuk utan sirnak.

Szerintem szexkapcsolat mindenkeppen gyogyir a banatra, de komoly kapcsolatot nem keresnek, pontosan a masikra valo tekintettel. A meglatjuk mi lesz lenne a jo hozzaallas, ha nem keresed, de megtalal az uj.

2020. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szimpla hazugság. Önmagad felé, és mások felé is.
2020. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!