Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magányos vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magányos vagyok és még nem hevertem ki egy előző személyt attól még érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Előbb legyél túl az előzőn.
2013. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mással kötném le addig magam, míg kiheverem az előzőt. Nem tisztességes senkit sem búfelejtőnek használni.
2013. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, és mindig bűntusatom is van emiatt, de már nagyon sok ideje tart ez az állapot.
2013. aug. 27. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell heverni és nem felszínes ismerkedésekbe kezdeni.
2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De az is lehet hogy pont egy másik személy lesz az aki ebből kizökkent.

Én is hasonlóképp voltam, és találkoztam egy olyan személlyel aki megnevettetett, jó kedvet csinált, majd összejöttünk.

2013. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös és mennyire működött az új? Nem gondoltál közben már egyáltalána régire?
2013. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!