Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy negyvenes férfinak ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes férfinak ciki vállalni barátnőként egy huszonéves nőt? Ha mindketten jól néznek ki.

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

Az a 46 eves 35-38 korulinek nez ki :)

Jol tartja magat, amig nem lettunk ismerosok fészen, addig nem is tudtam a pontos születesi datumat,lesokkolt 10est bizton letagadhat... egyszer volt alkalmam meglatni a felsőtestét, hat...mitnemondjak. korombelieket is leköröz.

2020. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy férfi az életemben, akit ez nagyon zavart. Persze azért lefeküdt velem párszor, sőt, érzelmeket is hazudott. Nyilván jobban jártam nélküle, hiszen csak kihasznált, ahogy én látom. Viszont sokat tanultam belőle. A szexben is kinyíltam mellette. Más előnye nem volt.
2020. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
Vicces, ahogy pár itteni örök szűz várja, hogy majd 40 felett 20 éves barátnője lesz :D
2020. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Unokatestvéremék példáját felhoztam, viszont elfelejtettem hogy félig voltam én is hasonló szituban. Egy kolléganőm szintén 19 éves, én pedig 32 vagyok, de a 13 év korkülönbség miatt 8-10 év múlva mi is pont beleestünk volna ebbe a "kor-státuszba"! Nem egy bombázó, akinek a külselye előnyére vállhatna, de azért helyes csaj, kölcsönös szimpátia van köztünk, és jól kijövünk egymással, pedig én se vagyok egy macsó, se gazdag, de többször is visszautasítottam, mert szerintem kissé nagy a korkülönbség! Mindössze 1-2 hónap ismeretség után nyíltan kimondta, hogy szerelmes belém, de én a korkülönbség miatt nem viszonoztam. A #6-os válaszomat általánosságban írtam, egyáltalán nem ciki, és mások véleménye sem érdekel, csupán személyesen engem zavar, ha engem érint a dolog, sokallom a 13 évet, inkább 10 éven belül legyen! Mellesleg a csajszinak sincs apakomplexusa, csupán azt veszi alapul, hogy az Ő szülei között is 15 év korkülönbség van, így 19 évesen jelenleg számára az ideális pasi 19-34 év között van.
2020. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!