Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Randiznátok olyan huszonéves sráccal, akinek több mint egy éve lett meg a jogsija, de azóta nem is vezetett?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen velem kapcsolatos. A mai napig lenne lehetőségem, de annyira cikinek érzem szüleim ősrégi, +20 éves leharcolt autóját, hogy nem merek megjelenni vele sehol sem. Egyetemistaként pedig még nincs pénzem egy normális autót venni. Elképesztően rossz állapotban van (nem motorikusan, hanem belül és kívül) annyira, hogy egy csaj tuti pofánröhögne, ha azzal jelennék meg. Lehettek polkorrektek, de biztos el tudjátok képzelni a szituációt. Főleg a mai világban, ahol az autó reprezentálja a férfit. A legrosszabb az egészben, hogy így rutint sem tudtam szerezni a jogsiszerzést követően. A külsőm megint csak egy másik történet, de most koncentráljunk az eredeti kérdésre.

2017. jún. 24. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jézusom :(
2017. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vezesd a kocsit sokat, szerezz rutint. Később kelleni fog.

Ami a lányokat illeti... nem, nem az autó reprezentálja a férfit. Vagy a ha lány így gondolja, az már rég rossz, keress egy rendes csajt, akinek normális értékrendje van, és önmagadért szeret.

2017. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nő kell akinek ez számít akkor nincs kérdés. Melózni kell, veszel olyan autót ami a csajoknak tetszik. Olyan körökben ahol ez az ember mércéje te leszel az ász. És reménykedj, hogy egy darabig még az autó lesz a nívó és nem a helikopter. Azt drágább fenntartani. Viszont nagyobbat villanthatsz, ha a klub előtt szállsz le vele.


Akik meg azért jönnek össze, vannak együtt mert a másik személyisége ragadta meg őket, azok majd egymásba karolva BKV-znak el.

2017. jún. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Kövezzetek meg, de nekem nincs jogsim és nem azért, mert buta lennék letenni, hanem mert nem érzem szükségesnek még. Itt lakom a város szívében, 5 percre van minden, annak meg nincs értelme, hogy álljak a dugóban, miközben fizetem a benzint, nézem, ahogy elmegy mellettem a busz a buszsávban, majd előások kínkeservesen egy parkolóhelyet, ahonnan gyalogolhatok ugyancsak általában. És vagy meghúzzák a kocsit, letörik a tükröt, vagy ha nem, amúgy is olyan a karbantartása és minden, amit én csak akkor akarnék, ha 2 gyerekes anyaként majd a külvárosba költözöm és naponta a fél lakással és gyerekszobával vágok útnak. De nem most, egyetemistaként, aki örül, ha időben beér órára, nemhogy még figyeljen arra, kibe megy bele és hogy parkol le időben.


Szóval nemhogy azt nem bánom, hogy nem használod a jogsid, de az sem érdekelne, hogy van vagy nincs, mert egyszerűen nem éri meg nekünk szerintem így. Nálam nem reprezentál semmit az autó, szerintem az lesz az utolsó, amit összeszedek az életemben, meg ami érdekelni fog. :) És amúgy is kényelmetlenül érzem magam, ha a srác, akivel randizom, kocsival cipelget, mert máshoz szoktam, meg túl privát. Meg azóta nem szállok be kocsiba, miután már vitt át meglepiből valaki magához így, hogy legyen több is így, aztán mászhattam haza éjszakaival, mikor kijelentettem, hogy ez nem egészen így megy és amúgy is.


20/L

2017. jún. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Trabant manias pasival jarok

Az elso randira is azzal jott egy kisse leharcolt kisse docogos de mukodovel ...

Nekem tetszett :-)

Kiderult van neki vagy 3-4 db ilyen olyan allapotban

Van ami full feltuningolt es van ami meg a felujitas elott all


Szoval nalam nem lenne hatrany a rozzant kocsi :-)

Mondjuk nekem van autom igaz az sem mai darab de azert rendben van

2017. jún. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%
Azért kicsit a dolog mögé nézve felháborodtam. Egyetemre jársz kedves kérdező. Ezt gondolom ám szülői támogatásból!! És még leszólod szegény szülők autóját.
2017. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Ezt gondolom ám szülői támogatásból!!"

---

Tévedsz! Állami támogatásból. Egy fillért nem kell fizetnem, amíg van támogatott félévem.

2017. jún. 24. 09:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Randiznék ha bejönnének a 20on éves egyetemista pasik.

Csak nem adnam oda az automat hogy vezest,még a Ladámat seg

N25

2017. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 szóval nem a szülők, hanem a mi pénzünkből! :D ebben az esetben felszólítunk, hogy ne szóld le a szüleid kocsiját!


Egyébként meg nem kell egyből új autót venned, az is elég, ha a meglevőre költesz egy picit. ;)

2017. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, valoban? Hol laksz, ki fizeti a rezsidet, a kajádat, a bérletet, a jegyzeteidet? Ez alaphangon 60/félév, söt, szoval ne verd a melled, mert attól hogy államizol, anyuciék tartanak el, ami nem két fillér!
2017. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!