Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy negyvenes férfinak ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes férfinak ciki vállalni barátnőként egy huszonéves nőt? Ha mindketten jól néznek ki.

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 00:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
27 éves nőkènt elég ciki lenne, ha 40+ éves lenne a pasim.
2020. márc. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
40+ éves férfiként elég ciki lenne, ha egy kis vihorászós 27 éves tinilány lenne a csajom.
2020. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki. A lánynak már cikibb, mivel mindenki számára egyértelmű, hogy pénzért van a férfival.
2020. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%
Nem ciki ha a csaj értelmes, és csinosan öltözködik mint egy felnőtt nő. De ha egy sportcipős buta csaj, aki folyton a telefonát bújja, az már gáz.
2020. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Láthatóan nem ciki, mert egyre több ilyen pár van.
2020. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

12.-nek.


Igazad van! Maradj a fiúknál!

2020. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%
16. A feleségem 37 éves, és remekül elvagyunk, köszönöm. Szerintem a 40+ korosztályhoz sokkal jobban illik a 30+ női korosztály.
2020. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem ciki. Ha valaki emiatt aggodik mit gondolnak masok az a ciki.

En 30 vagyok es bele vagyok zúgva egy 46 eves ferfiba. Nem a penze miatt. Azt se tudom higy all anyagilag megmondom nem is érdekel(azert persze latszik rajta hogy van munkaja es nem hajlektalab). De az a fajta akit jol at.... tak es most mar a nőket csak hasznalja. Ezt ő maga mondta ezert sem kezdeményezek nala. Persze tuti lerí rolam h oda vagyok érte. Imadom a humorat, a szeretem hallgatni ahogy es amiről beszel, kiveve mikor az exet szapulja. De megertem.

Szep a szeme nagyon, van hogy beszel en meg csak nezem a szemét hümmögök de nem tudok odafigyelni mit mond mert a szeme...... na mindegy. Remenytelen. De aztmondom nekem nem volna ciki sőt ..lehet neki igen. Mert nem vagyok egy fotómodell, de rusnya se. Erzem hogy lenne eselyem nala de a nőkhöz való hozzaallasa miatt tudom hogy meddig...

2020. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, azért milyen idős az a huszonéves nő... azért egy huszonéves lány, akinek a fenekén nagy valószínűséggel ott van még a tojáshéj és egy 29 éves nő között azért rengeteg különbség van érettséget, élettapasztalatot tekintve. Meg attól is, milyen közegtől beszélünk. Ha ilyen újdazdag lumpenek, "diszkópromóter" jellegű "örökfiatal" emberről és közösségéről beszélünk, még menő is, a lényeg, hogy minél fiatalabb, instacicább, feszesebb legyen. Egy fokkal műveltebb társaságban azért a túl fiatal az ciki.
2020. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Most még 30 vagy, ő 46 de 10 év múlva ott leszel 40 éves, egy 56 éves öreg faccal. Milyen jó lehet is az 😂
2020. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!