Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderes elutasítás mindenfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderes elutasítás mindenféleképpen elutasítást jelent a való életben is?

Figyelt kérdés
20-on éves tinderező lányoktól kérdem, hogy ha a tinderen megláttok egy ismerős fiút és balra húzzátok, akkor az azt jelenti, hogy ha élőben elhívna titeket randizni, akkor is biztos nemet mondanátok, vagy akkor lehetséges, hogy adnátok neki egy esélyt?

2020. márc. 9. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

A Tinderen rengeteg a férfi, messze több mint nő, ezért a nők pillanatok alatt brutálisan válogatóssá válnak, mivel a nemek aránytalansága miatt megtehetik. Egy nő, ha csak a top 1%-kal hajlandó foglalkozni, még úgy is több száz férfi közül válogathat.


Az összes társkereső oldalon vagy applikáción egyedül azok a férfiak tudnak labdába rúgni, akik után a nők az utcán megfordulnak, mert annyira jól néznek ki.


Az összes többi férfi számára a legrosszabb és leghatékonytalanabb amit tehet, hogy társkereső oldalakon próbál társat találni.

2020. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én reflexből minden ismerősömet balra húzom.Pedig élőnem akár helyesnek is tartom.Szóval nálam nem jelent elutasítást.
2020. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ismerős alatt nem feltétlen olyanra gondolok, akivel már beszéltél négyszemközt, hanem pl. olyanra akivel egy előadásra, vagy szemináriumra jársz vagy jártál az egyetemen, tehát nagyjából tudod kiről van szó.
2020. márc. 12. 14:13
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Tudom,nálam is ezt takarja. Ha már láttam és látni is fogom még az illetőt élőben,akkor már balra megy.
2020. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

15:37-es: Köszönöm! :)


Amúgy van valami különösebb oka, hogy akit ismersz automatikusan balra megy? Esetleg az, hogy ha személyesen ismeritek egymást akkor személyesen is próbálkozzon? Vagy valami más?

2020. márc. 12. 16:18
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

Úgy vagyok vele,hogy ha szeretne valamit,akkor azt már személyesen meg tudta volna tenni.:)

Ui.:megint kinek nem tetszett a válaszom?😂😂köszönöm a lepontozást

2020. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem tetszett a válaszod. :)
2020. márc. 13. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!