Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nőnek van gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Ha tetoválása van, dohányzik vagy csak szimplán csúnya az szerintem sokkal rosszabb.

2020. febr. 20. 19:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Mert senki se akar pótapuka lenni, más gyerekét nevelni.
2020. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Van akinek baj van akinek nem.

Altalaban annak nem baj,aki nem akar sajatot vagy akinek szintén van már.

Annak lehet baj,aki nem szereti a gyerekeket vagy nem akarja más gyereket nevelni.

Persze van ellenpélda nem is egy. Tobb baratnom is talalt magának anyaként olyan párt akinek nincs gyereke és nem zavarja hogy a masiknak van. De ez nagyom ritka....

2020. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem szeretném ha hetente képbe kerülne az ex. Nem akarom hogy a gyerek utáljon mert nem én vagyok az apja. Valamint nem akarom más elfuserált kölykét nevelni. Ráadásul minden a gyerekről szólna és nem rólunk, mert neked úgyis ő a legfontosabb.
2020. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Nem baj.


1#, ha az ember egy nyomorék akkor valóban nem.


A tetoválás semennyire se baj, ahogy a csúnyaság se. A dohányzásnál kevesebb undorítóbb van.

2020. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

Utolso vagyol: amugy elég degeneralt solog azt gondolni hogy a tetovalás gáz vagy legalább olyan fajsúlyú mint hogy a másiknak gyereke van.

Nekem van tetkom és nem vagyok lecsuszott szar alak 2 diplomával, 3 szakmával, 2 nyelvvizsgával. Párom meg imadja a tetovált nőket... a gyerek neki nagyobb akadály lett volna....

2020. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Tetoválás tényleg nem szép.
2020. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Ja, mert ha valaki nem akar egy két lábon járó pénztárca lenni, más kölkét finanszírozni, meg bámulni az exet, az egy nyomorék. Teljesen világos :D
2020. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
29%
Aki gyerekes anyukával áll le az egy nyomorék vagy önbecsülésileg 0.
2020. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Itt, főleg a válaszok, mindent elmondanak!


Tessék: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2020. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Sokaknak nem baj, csak a korlátolt gondolkodásúaknak.
2020. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!