Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nőnek van gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Ha tetoválása van, dohányzik vagy csak szimplán csúnya az szerintem sokkal rosszabb.

2020. febr. 20. 19:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%

9. vagyok.


A belinkelt kérdés legundorítóbb válasza:


"Semmi köze a gyerekemhez cseredaraboknak,előre elmondom ezt,ha nem tetszik mehet ki az ajtón.. Főleg 16 maholnap felnőtt,meg 18 felett ne ugasson bele senki egy felnőtt szociális életébe frizurájába,ruhájába életébe dugja fel a pénzét,ezért van nálam külön kassza eleve nem kell pasik pénze,van sajátom. Nem is tudtak pasik soha pórázon tartani függő viszonyban. A gyereknek van anyja apja vérszerinti. Pasik még a nők haját is birtokolnák meg letöröltetnék asszonnyal is a nyamvadt szájfényt nehogy még nőis legyen.."


Na ezek után maradok a prostiknál meg a sulis lányoknál.

2020. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

Problémák a dologgal:


1.A biológiai apa állandó jelenléte az életetekben. Sajnos a gyerek miatt mindig "ott lesz" néha, ha kiemelkedően g**i akkor manipulálni próbálja majd a gyerekeit (kisebbeknél ez nem olyan nehéz), ellened, ő lesz a "menő hétvégi fater" akinél lehet csokikát enni meg este 11-ig tévézni meg nincs fogmosás sem, te meg a szaralak, akinek kuss, mert "nem vagy az apám". Bele nem szólhatsz semmibe, a gyerekek anyja azonnal ellenedfordul a legkisebb dologra, ha konfliktusba kerülsz a gyerekeivel.


2.A szereped amit be kellene töltened adott esetben. A "biztonságos pénztárca" ami szinttől függően lehet a luxustól a "van egy kunyhója" szintig bármi, az elsődleges számára a gyerekei. A másodlagos, harmadlagos, negyedleges is. Te csak egy ideiglenes beszélő eszköz vagy, semmi több.



Kevés kivétel létezik, de ami kötelező: biológiai apa abszolút örök eltüntetése, illetve jogi értelemben is a sajátodnak nyilvánítani őket, távolabbi családban volt ilyen és ott működött. De enélkül nem fog.

2020. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
csupa felszínes dolgok rosszabbak szerinted...de az elmegy, hogy más nyakába varrod a gyereket
2020. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Igazából ez csak akkor lenne baj, ha az a helyzet valósulna meg amit a # 12-es válaszoló leírt az első pontban.


Sajnos sok esetben nem véletlen a szétmenetel és engem sajnos valahol zavarna ez az állandó kapcsolattartás az exével főleg akkor, ha tényleg egy s_ggfej. Nekem valahogy tényleg semmi szükségem nem lenne arra az életemben, hogy egy ilyen feszültséget okozzon.


De amennyiben mindenki normálisan tudja kezelni a helyzetet akkor nem lenne baj, de sajnos szerintem az ilyen eset elég ritka.

2020. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a baj, hogy annak a nőnek mindig a gyermeke lesz az első. Azaz, mindent hozzá kell igazítani és őt fogja legjobban szeretni, illetve nagyon sok idejét elviszi.

Ezt nehéz elfogadni amíg nincs saját gyermeke a másiknak. Ezért tartom én előnyösnek, ha mindkét félnek van már gyereke.

2020. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%
egy tetoválás a nőn nem viszi el a pénzem, meg az se, ha csúnya. A gyereke igen. Meg már frászt kapni az ilyentől, csomó nőnek van 3 gyereke 3 apától, undorító divat
2020. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
8-asnak igaza van. Én is egy nyomorék vagyok, nincs önbecsülésem, próbáltam is összejönni gyerekes anyukával, és még mindig nem tartom jelentős akadálynak ilyen szempontból.
2020. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
Még szerencse, hogy az itteni szerencsétlen férfiaknak nem az a fő problémája, hogy van-e gyereke, vagy tetkója egy nőnek, hanem egyáltalán, hogy rájuknézzen valaha is egy nő. Nyugi, nem kapar utánatok senki, még a gyerekesek sem.
2020. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem baj, és elég sok negatív férfi van itt ... de most szerintetek mit tud tenni szegény nő? Volt egy szerelme gyerek született, te még akkor képben sem voltál. Nem úgy alakultak a dolgok ahogy eltervezték, ez előfordul. Szerintem így is lehet jó a kapcsolat főleg, ha abban a korban van, hogy még tőled is lehet gyereke.

Jó nagy közhely, de a lényeg a szeretet, ennyi ...


Ha téged ez zavar, keress olyan csajt akinek még nincs. :D ennyi

2020. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

" de most szerintetek mit tud tenni szegény nő? Volt egy szerelme gyerek született, te még akkor képben sem voltál."


azért csak azért mert sjanálom hogy ilyne helyzetbe került, ne kelljen már elfogadni, ha nem tetszik a dolog.


szerintem egyáltalán nem rossz ember az se, aki ezt nem tudja vállalni.

2020. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!