Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még a remek nőket is visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Még a remek nőket is visszautasítja a férfiak többsége, ha annak van gyereke az előző kapcsolatából? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Namármost, a 2. kérdésbeli nő remek paraméterekkel rendelkezett, 25 éves, 55kg, 165cm, 2 éve könyvelő, a férfiak többsége mégis inkább a 95kg-os nőt választotta vagy azt mondta, hogy ő inkább hal meg szűzen, minthogy gyerekes nővel párkapcsolatot alakítson ki.


Ti járnátok olyan nővel, akinek van már gyereke valaki mástól?



2018. febr. 7. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Én azért választottam, mert voltak ilyen barátnőim, de közel sem úgy néztek ki, mint akit linkeltél. Nekem, egy 55 kilós lovagláskor igen csak nyom a csontos hátsójával. Ebbe, maga a gyerek fel sem merül, hogy azért nem.
2018. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Szia Zoé! Alakul a celebkedés?;)
2018. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
A 25 éves korosztályban valószínűleg igen. 30 fölött már kevésbé. A legtöbb csinos, 30 fölötti elvált nőismerősöm 1-2 éven belül talált rendes párt. Az itteni huszonéves válaszolók érthető módon nem akarnak gyereket nevelni.
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarják más felelősségét a nyakukba venni. Pl teher mint eltartani adott gyereket, vagy figyelmeztetni, hogy ne csináljon hülyeséget; és nem egy új kapcsolat felelőssége lenne; és ettől fél, hogy rögtön némileg apa-szerepbe csöppen. És hirtelen, és úgy, hogy ő még magától nem vállalt gyereket. Meg ha még pl nincsenek is készen az apaságra, nem akkor adott időben tervezték, hanem esetleg majd később.
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Voltam 25 éves, kevesebb, mint ötvenöt kilós, sikeres, szép, egyedülálló anyuka. Százával kaptam a leveleket és volt rengeteg randim igazán klassz férfiakkal, szólítottak le utcán, gyerekkel is..


Itt nagyrészt szűz és sikertelen 30 körüliek és 20 év körüli friss felnőttek vannak, ezért èrkeztek olyan válaszok, amilyenek.

2018. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
mert nem pótapuka akar lenni,másgyerekét,mostahagyereket nevelni,mert ha felnevelné a gyerek a fejéhez vágná te ne dumálj nemis vagy az apám,mert a gyerek soha nem nézne rá igazi apaként,és nem olyan szoros a kötödés nő,ffi közt ha nem a közöst nevelik,stb,100 okot irhatnék.nevelje aki megcsinálta.
2018. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Én nő vagyok és az általad felvetett két választható nőiopció férfi megfelelője esetén (jó testfelépítésű apuka/túlsúlyos) én is a szüzen halok meg kategória lennék. Akinek gyereke van már soha nem lesz igazán független a gyerek apjától (az én esetemben a gyerek anyjától) és soha nem lesz olyan a család mintha függetlenül érkezett volna. Az a gyerek soha nem lesz a pót szülő gyereke és soha nem lesz igazán a szülője annak a gyereknek. És az a gyerek mindig más elbírálásban részesül és soha nem lesznek igazi család hacsak nem nagyon kicsi még a gyerek.

Sokkal több a rizikó és a bizonytalan tényező. Akkor inkább tovább keresgélek. És ez az anyák esetében sokszorosan igaz.

2018. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem vonnék le abból a kérdésedből messzemenő következtetést. 31 vagyok 2 kisgyerekkel, de lassan sorszámot kell osztanom a jelentkezőknek. Akad bőven.
2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

én amúgy is a 95 kilósat választanám, mint az 55 kilósat,

55 kiló az vagy nagyon alacsony, vagy pedig ha magas akkor olyan sovány hogy kirúgom az egyik lábát és eltörik a másik is :D

ma haverommal is ezen vitáztunk, nekem bejönnek a kövér nők


a másik kérdés a gyerek...

hát nem is a gyerek eltartása lenne az első gond, mert ha van pénz eltartom, mert szeretem az anyját

de én ugye szeretnék saját gyereket, és nyíltan kimondom jobban is szeretném ha lenne 2 fél testvér, azt aki az én gyerekem lenne.

másik dolog, hogy lehet a nő már nem is akar gyereket ez után, hogy neki van én meg akarok

harmadik dolog, az exre emlékeztet, utálom az exeket, ha akármelyik nő az exükről beszél és szerintem a legtöbb férfi így van vele.


nyilván ha átlagon felüli nő, se nem gebe se nem túlsúlyos, óriási mellekkel, sötét bőr, fekete haj, nagyon jó fenék, akkor azt mondom tegyünk egy próbát.

De ha átlagos nő gyerekkel vagy átlagos nő gyerek nélkül? akkor nem is kell tovább vinni a kérdést...

2018. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt olyan elvált nőt keresek, akinek van gyereke, mert nekem is van kettő a volt feleségemnél, ezért nem akarok több sajátot.. 38F Viszont a 25 az túl fiatal. :)
2018. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!