Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még a remek nőket is visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Még a remek nőket is visszautasítja a férfiak többsége, ha annak van gyereke az előző kapcsolatából? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Namármost, a 2. kérdésbeli nő remek paraméterekkel rendelkezett, 25 éves, 55kg, 165cm, 2 éve könyvelő, a férfiak többsége mégis inkább a 95kg-os nőt választotta vagy azt mondta, hogy ő inkább hal meg szűzen, minthogy gyerekes nővel párkapcsolatot alakítson ki.


Ti járnátok olyan nővel, akinek van már gyereke valaki mástól?



2018. febr. 7. 20:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A "visszautasítja" azt feltételezi, hogy a nő kezdeményez, a férfi meg elutasítja? Mert ilyen aligha fordul elő.
2018. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán tudom és nem is igazán érdekel, hogy a férfiak mennyire toleránsak e téren, viszont részemről evidens, hogy nem kezdenék olyan nővel, akinek van gyereke. Párszor már felsoroltam az okokat, nem fogom ötvenedszerre is leírni.
2018. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én az 50 éves, 27 éve könyvelő, gyermektelen, 165/55 nőt választottam tegnap, mert 50 évesen még lehet nagyon jó nő, tudja, mi kell a férfinak az ágyban és még erős libidója is lehet mellé. Általában kiéhezettek szoktak lenni a nők e korban kiadós gyalulásokra. :) Bár, az a baj, hogy gyereket már tuti nem szülne, én meg akarok 4-5 éven belül, szóval csak ilyen laza kapcsolat lehetne ez.
2018. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
A gyereken kívül ezer meg egy dolog van ami miatt visszautasíthatok egy nőt. Várjunk?! Tehát ő kezdeményez.. nekem ez eleve nem jön be!
2018. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem a férfiak, hanem a válaszolók többsége.

A való életben azt látom, hogy 30 körül már egyre kevesebb az a férfi, akinél kimondottan kizáró ok lenne. Sokkal könnyebben elfogadják a férfiak a nőt gyerekkel együtt. Ellenben a legtöbb nő nem tudja teljesen elfogadni a férfi gyerekét akkor se, ha csak havonta egyszer kell eltűrnie.

2018. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem! Nem, nem és nem! Nem fogom más férfi kölykét nevelni, csak mert a nő hozott egy szar döntést a múltjában, és felcsináltatta magát valami helyi király suttyó csávóval, mert azt hitte, hogy "ő majd meg tudja változtatni" a sutyerákot. Tudom, hogy nehéz egyedül nevelni egy gyereket egy nőnek, de a világért sem fogok még csak randizni sem egy olyan nővel akinek gyereke van mástól. Majd én is akarok SAJÁT gyereket ha kiéltem magam, 5-10 év múlva. Bármennyire is kedves, bármennyire is rámenős, bármennyire is könnyen adná magát a gyerekes anyuka, még akkor is ha még jól néz ki és még fiatal, ha gyereke van, akkor off. Az ilyenekkel különösen veszélyes kezdeni, mert ezek manipulálnak és magukhoz akarnak láncolni, mert kiszolgáltatottak. Mélyen leadnak az igényeikből, nem kell macsónak, nem kell jó külsővel rendelkezni és szuper alfa hímnek lenni, hogy megkaphass egy gyerekes nőt, de akkor sem kell elvből. Inkább állok a sorba és ácsingózok a gyerektelen fiatal nőkért mint a legtöbb pasi, bár olyat sokkal nehezebb szerezni és sokkal jobban el vannak szállva maguktól, nyilván azért mert a legtöbb pasi pont úgy gondolkodik mint én.
2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%
Autista vagy.
2018. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

Nekem azért nem kellene gyermekkel rendelkező nő mert az ő "hibájáért" nem én akarom cipelni a terhet.

Tegyük fel össze is jönnénk, de kiderülne, hogy nem működik. Na most ilyenkor melyik férfi tudná csak úgy kidobni a barátnőjét az 5-6 év körüli gyerekével? Kényszerből pedig nincs értelme együtt maradni.

Meg azt sem akarnám, hogy a volt pasi minden héten ott tébláboljon a gyerekek miatt.


Egyszerűen nem olyan élethelyzetben lennénk. Ha nekem lenne egyerekem és úgy lennék egyedülálló akkor jóval nagyobb az esély arra, hogy ezt elfogadnám, de így nem.

2018. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak alapból nem élnek halnak a gyerekekért mint a nők, és főleg nem a gyerekkel rendelkező nőkért.


Volt kutatás egy gyerekkel rendelkező jó nőre lassabban tágul a pupilla mint egy gyerek nélkülire. Ez ösztönös valahol.


Jön még a racionális gondolkodás:

Minek pénzeld más gyerekét

Minek viseld el

Minek viseld el a volt férjét.

Ha neked nem volt még gyereked akkor minek kezdj egyből más 2 gyerekével.


Sok mindent lehet mondani, de amennyi pénzben lenne annyiért havonta 4-5x simán elmész prostihoz, vagy a 30-as éveidben még simán felszedsz egy két nőt hetente gyerektelenül.

A 40-45-ös évekre meg nagyon valószínű hogy a házasság szex téren ellaposodik. Tehát akkor mi értelme van a 2 gyerekes nőt választani?

2018. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert azert az plusz bonyodalommal, felelősséggel jar.
2018. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!