Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "ciki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "ciki" egy lánynak ha a fiú visszautasítja?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és teljesen belehabarodtam egy 28 éves fiúba. Többször beszéltünk a neten de a vége az lett, hogy konkrétan megírta, hogy nem akar megbántani de nem akar tőlem semmit, és nem akar kapcsolatot sem. Nagyon mellbe vágott a dolog, de kénytelen vagyok beletörődni. Szerintetek egy lánynak ez mennyire gáz? Én tök kellemetlenül érzem magam emiatt, hogy pofára ejtettek pedig szerettem volna jobban megismerni majd találkozni de semmi nem lett belőle. Természetesen még jobban vonz így, hogy nem lehet az enyém. Nyilván nem várok ölbe tett kézzel rá, de a szívem mélyén reménykedek hogy valaha felkeres majd.
2017. márc. 1. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem az.

A srac neg korrekt volt.

Lepj tovabb...ciki az h nem ertesz a szobol

2017. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért, de ennek a kérdésnek szó szerint semmi értelme.

Mindenkinek sz4rul esik ha pofára ejtik MEGLEPETÉS!

Felnőtt párkapcsolatok kategória fail.

2017. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem ciki, te sem jöhetsz be mindenkinek. Remélem nem gondoltad azt, hogy mivel lány vagy ezért neked mindig jár azt akit kiszemeltél, ez nem ilyen egyszerű.

Férfiként hozzászoknál ehhez, lányként gondolom fura lehet. reménykedni nincs értelme. Ha egy férfinak tetszel az lép akkor, ott.

2017. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

korrekt volt a fiú, hogy a szemedbe mondta, ha már egyszer nem vetted a lapot. Remélem, hogy normális hangnemben mondta.

Ha nyíltan kiadják az utadat, ne reménykedj. Evezz más vizekre.

2017. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Az attól függ, hogy a pasi milyen. Ha az illető - akivel ismerkedtél - egy tipikus sportosan elegáns, borostás, +180-as szépfiú, akkor sajnos benne van a pakliban, hogy nem jönnek össze a dolgok, mert gondolom nem kevés tapasztalata van már és az átlagnál magasabbra teszi a mércét. Az ilyen előfordul, nem gáz. Viszont ha egy hozzám hasonló mélynövésű, nyikhaj/köpcös ürge teszi mindezt...hát az már elég ciki, mert az olyanoknak amúgy sincsenek nagy igényeik. De gondolom a te esetedben nem is ez a szituáció játszódott le.
2017. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Hát igen, néha megesik ,hogy a csaj koppan. Nem kellemes... csak veletek gondolom jóval ritkábban esik meg.
2017. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Nálam, ha nem is mindig, de sokszor előfordult már, hogy élőben is próbálkoztak csajok, szépek is és kevésbé szépek is, mert jóképű vagyok. Mivel nekem nincs benne alapvetően a valóságképemben, hogy a csaj próbálkozik nálam, nem is nagyon tudom kezelni ezeket a szituációkat, ilyenkor automatikusan kénytelen vagyok visszautasítani a csajt. De ezt mindig úgy csinálom, hogy a legkevésbé se legyen "ciki" neki, hanem korrekt módon, mosolyogva, humorosan, kedvesen, és tényleg úgy hogy ne essek rosszul nekik. Lehet ezek után még jobban fáj nekik, hogy milyen értékes pasi lehettem volna ami, de az adott pillanatban egyáltalán nem ciki :)
2017. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem ciki.

Szerintem már mindenkivel előfordult, hogy egyoldalúan táplált érzéseket valaki iránt.

2017. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
mmilyen alázkodásról nincs szó. Csak beleültette a bogarat a fülembe aztán meggondolta magát vagy nem tudom. Nem úgy kezeltem a dolgot mint egy értetlen/éretlen hülyegyerek hogy zsarolom meg hasonlók. Annyit reagáltam az utolsó üzenetére hogy sajnálom és remélem megtalálja egyszer a boldogságot az életében. Jól alakultak a dolgok, nekem úgy tűnt egy hullámhosszon vagyunk de ezek szerint csak nem úgy lett ahogy gondoltam. Szimpatikus voltam neki mert mondta. Átlagos lány vagyok, semmi mű dolog nincs rajtam, normális munkahelyem van és normális vagyok azzal aki velem szemben is az. Csak nekem ez a dolog nagyon fáj. Nem tudok nem rá gondolni sajnos.
2017. márc. 1. 22:46
 10/27 A kérdező kommentje:
*Semmilyen
2017. márc. 1. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!