Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "ciki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "ciki" egy lánynak ha a fiú visszautasítja?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és teljesen belehabarodtam egy 28 éves fiúba. Többször beszéltünk a neten de a vége az lett, hogy konkrétan megírta, hogy nem akar megbántani de nem akar tőlem semmit, és nem akar kapcsolatot sem. Nagyon mellbe vágott a dolog, de kénytelen vagyok beletörődni. Szerintetek egy lánynak ez mennyire gáz? Én tök kellemetlenül érzem magam emiatt, hogy pofára ejtettek pedig szerettem volna jobban megismerni majd találkozni de semmi nem lett belőle. Természetesen még jobban vonz így, hogy nem lehet az enyém. Nyilván nem várok ölbe tett kézzel rá, de a szívem mélyén reménykedek hogy valaha felkeres majd.
2017. márc. 1. 22:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

hát figyu. megesett már velem is, hogy valakinek tetszettem, udvarolt, aztán mégis ejtett, mielőtt bármi lett volna.

nem tudom, miért csinálják ezt egyesek, de ha kerek-perec elutasított, akkor muszáj ezt elfogadnod sajnos. tudom, nehéz. adj magadnak időt.

2017. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem írogatok neki. Nem nevettetem ki magam. Mert az lenne az igazán égő. Talán még íródik a love storym. :) Köszi a válaszokat.
2017. márc. 1. 22:58
 13/27 anonim ***** válasza:
ne azzal foglalkozz, hogy mi az égő. ha úgy érzed, nem tudod lezárni, mert kérdések maradtak benned, akkor inkább kérdezz, csak tudd lezárni.
2017. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
Fel a fejjel, van ez így. Semmivel sem cikibb, mint fordított esetben egy fiúnak.
2017. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

Van ilyen. Nem lehet mindenkinek tetszeni. :)

Idovel tullepsz rajta.

Amugy meg pont most kellett lezarnom nekem is valakivel, mert ugy volt, hogy ismerkedtunk, tok jo volt minden, aztan egyszer csak huvosseg.

De mondok cifrabbat is: mult nyaron ismerkedtem valakivel, aki szerelmet vallott nekem hirtelen. En csak neztem, detok orultem, es visszamondtam. A srac teljesen lefagyott, es huvosen viselkedett. Soha tobbet nem randiztunk. Ritka az a ferfi, aki tudja, h mit is akar valojaban.

2017. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
4%
Valakinek nagyon nem tetszett a válaszom, pedig igaz. Ha fáj az igazság akkor fájjon. Igen csajok, veletek is megeshet ,hogy elutasítanak, jobb beletörődni.
2017. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanúgy mint fordítva. Csak a fordított esetben sokszor pökhendi, arrogáns körítésben megy az elutasítás.
2017. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

De akkor megírtad neki, hogy egy rohadt szemét büdös állat, miért született meg, és az anyja is haljon meg hamar?

(IRÓNIA, csak mert ha nőként nemet mondasz, ezt kapod.)

2017. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Dehogy írtam ilyesmit. Megértettem, és nem akaszkodok rá, ennyi. Leírtam, hogy találja meg a boldogságot az életben, és szépen elköszöntem. Ez így a normális. Elfogadtam a helyzetet szépen csendben emésztem.
2017. márc. 2. 00:34
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem ciki, engem is utasított már el szépfiú, csúnyafiú, törpefiú, szegényfiú, na és. Valami mást kerestek, van ilyen.
2017. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!