Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "ciki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "ciki" egy lánynak ha a fiú visszautasítja?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és teljesen belehabarodtam egy 28 éves fiúba. Többször beszéltünk a neten de a vége az lett, hogy konkrétan megírta, hogy nem akar megbántani de nem akar tőlem semmit, és nem akar kapcsolatot sem. Nagyon mellbe vágott a dolog, de kénytelen vagyok beletörődni. Szerintetek egy lánynak ez mennyire gáz? Én tök kellemetlenül érzem magam emiatt, hogy pofára ejtettek pedig szerettem volna jobban megismerni majd találkozni de semmi nem lett belőle. Természetesen még jobban vonz így, hogy nem lehet az enyém. Nyilván nem várok ölbe tett kézzel rá, de a szívem mélyén reménykedek hogy valaha felkeres majd.
2017. márc. 1. 22:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem ciki egyáltalán :) megesik sajnos mindenkivel..
2017. márc. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, kislány, szembesültél vele, hogy "nő létedre" is van olyan, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy te szeretnéd? Elhiszem, hogy ez neked mennyire megdöbbentő meg felháborító, de szokj hozzá. Attól, hogy nő vagy, meg ugyanúgy ember vagy, és nem illetnek meg különjogok, nem kerülheted el a visszautasítást.


Az meg pláne pluszban gáz, hogy "természetesen" még jobban vonz, hogy nem kellesz neki...

2017. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja, pluszban gáz. Gázos fétisei csak pasiknak lehetnek.
2017. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
10%
23: ez hogy jön ide? És ilyet ki mondott? Én biztos, hogy nem.
2017. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkivel megesik. Volt már olyan (többször), hogy valakinek egyszerűen nem voltam az esete. Amúgy érdekes, mert pont egy olyan pasi mondta nekem, aki elutasított, hogy szerinte én "ideális-típus" vagyok: vagy nagyon bejövök valakinek, vagy nagyon nem, és igaza is lehet, mert a későbbiekben ezt tapasztaltam. Én örülök neki, hogy nem vagyok "tucatnő", akin mindenkinek megakad a szeme, mert ha ilyen lennék, akkor bármikor lecserélhető lennék egy másik hasonlóra.

Aztán volt olyan is, aki utólag bevallotta, hogy nőként nagyon is bejöttem neki, csak az életemben voltak/vannak olyan tényezők, amikkel ő nem tudna azonosulni. Ez pl. tök jólesett, hogy elmondta, mert azokon a tényezőkön nem tudok és nem is akarok változtatni, hozzám tartoznak, így tökéletesen megértettem az elutasítást és még egyet is értettem vele.

Olyan férfira vágytam (és meg is találtam), aki engem akar, minden körülményemmel együtt, akinek a kedvéért nem kell feladnom önmagam, aki nem azért választ, mert nem jutott jobb, hanem mert a világ összes nője közül újra és újra engem választana. Így és csak így érdemes kapcsolatban lenni.

2017. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
27%
Szegény kérdező kislányt annyira szíven ütötte az eset, hogy sértődött privátot is írt. Hja, ilyen az élet. Egyszer visszautasítanak, máskor meg gonosz emberek csúnyákat írnak az interneten. Rettenetes.
2017. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De gáz ... :DDD Sértődött privi mert nem tetszik a válasz ... :DDD
2017. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!