Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "szia tetszel, van kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szia tetszel, van kedves ismerkedni? " szöveggel már ciki ismerkedni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Igy szoktam a 4-6os villamoson odamenni csinos jó nőkhöz.
2016. dec. 21. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

igen

ha odamész és megszólítod= tetszik neked

erre a krédésre rohadt könnyű rávágni, hogy nem

mégis mi alapján döntse el, hogy van-e kedve ismerkedni? abból, ahogy ránéztél?


inkább kérdezz tőlük valami mást...

2016. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát én cikinek tartanám. Mégis mi alapján tetszenék? Szépen ülök? Vagy mi? Az erőltetett ismerkedést meg nem bírom. Én egy ilyen után kínosan bámulnálak még 1-2 pillanatig, aztán szó nélkül visszamélyednék az utca bámulásába, vagy az olvasásba :DDD
2016. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Minden szöveg ciki, ha nem nézel ki jól. Ha meg jól nézel ki, majdnem minden szöveg nyerő. Kipróbáltuk pár haverral. :)
2016. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit lehetne szofisztikáltabb a megszólítás, egyébként semmi gond vele.

22/L

2016. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szergej55 ***** válasza:
56%
Ha sikertelen akarnék lenni, biztosan így csinálnám. Nem arról van szó, hogy ciki vagy nem ciki, de ez ebben a formában működésképtelen. Nem vagyok egy csajozógép, hogy tuti megoldást kínáljak neked, de totál ismeretlenekkel utcán amúgy sem sok esélyed van.
2016. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Te legalabb probalkozol :) 19L
2016. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok: Aki magára ismer, az miért pontozza le a valóságot?
2016. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

"Minden szöveg ciki, ha nem nézel ki jól. Ha meg jól nézel ki, majdnem minden szöveg nyerő. Kipróbáltuk pár haverral."


Mert a kérdező azt írja:


"Igy szoktam a 4-6os villamoson odamenni csinos jó nőkhöz."


Tehát ő odamegy ahhoz, akiről ő azt gondolja, jól néz ki. Ő választhat magának jól kinéző nőt, a nő nem választhat jól kinéző férfit?

2016. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8: Miért ne választhatna? Ez, mégis hogy jön a kérdéshez? A kérdés az volt, hogy ezzel a szöveggel ciki e ismerkedni.

Durva, hogy teljesen irreleváns válasz 100%-os, de tényleges válasz nem. Mondjuk, így már nem is olyan meglepőek a PISA eredmények.

2016. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak "érdekességként" megemlíted, hogy a helyes pasik jobban bejönnek a nőknek, de azt már nem tartod érdekesnek, hogy a kérdező csak csinos nőkhöz megy oda.
2016. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!