Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ciki élőben ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ismerőseim, haverjaim mondják hogy élőben ismerkedni már gáz, és hogy neten ismerkedjek. Mert hogy haladjak a korral 21. században vagyunk az elektronikus világ korszakában, élőben ismerkedés max az 1800-as években volt divat.
2015. dec. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A haverjaid retardáltak.

Élőben gyorsabb.

És hacsak nemvagy valami extra jóképű fazon akkor neten b**aszhatod mert túl sok a férfi és a nő a legjobbat fogja kiválasztani, és nem az adatlapja alapján.

2015. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai.

Az, hogy neked mi jön be, az sok mindenen múlik.


Én a magam részéről például a közös társaságban való, lassú, nem direkt ismerkedés híve vagyok, amikor minden különösebb cél nélkül beszélgetünk, és hetek, hónapok alatt alakítunk ki egy képet másikról, amiről el tudjuk dönteni, hogy ezt keressük, vagy sem. Nekem ez jött be, pedig sokféleképpen ismerkedtem, neten is, szórakozóhelyen is, utcai leszólítások során is - de ezek egyike sem tette lehetővé, hogy megismerjem annyira a másikat, hogy el tudjam dönteni, kezdenék-e vele kapcsolatba, vagy sem.

Amúgy neten is csak a személyes találkozó alapján lehet eldönteni, hogy valaki érdekel-e érdemben, vagy sem... viszont legalább összehoz olyan emberekkel, akikkel egyébként valószínűleg nem találkoznál.

2015. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányok meg a neten mindig azt írogatják, hogy aki bátor,az élőben ismerkedik... Akkor most mi az igazság?...
2015. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem meg manapság akárhol lehet ismerkedni.Neten és élőben is.
2015. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!