Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nőnek van gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Ha tetoválása van, dohányzik vagy csak szimplán csúnya az szerintem sokkal rosszabb.

2020. febr. 20. 19:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak két ilyen esetet láttam közelebbről, mindkét esetben péppé akarta verni egymást a vér szerinti apa és az új férfi. Fenének hiányzik az ilyen, és az ehhez hasonló sztorik.
2020. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
18-as téged felismerlek. Te egész nap a férfiakat szidod úgy, hogy folyton csúsztatsz. Egy szöveget értelmezni bíró ember előtt csupán az általad képviselt férfigyűlölő ideológiát járatod le.
2020. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
22 tökre nem ismersz. A rendes, normális férfiakat nem szidom, ne izgulj. Nekem is van férjem, három gyerekem. De a szememben aki így beszél egy gyerekes nőről, közben meg minden nap itt picsog a gyakorin, hogy jaaj, miért nem néz rá már senki, az nem férfi. Meg szerencse, hogy kint az életben a normális férfiak nem ilyenek.
2020. febr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Azérr mert a legtöbb esetben a "mosotha apa" nem szolhat bele a gyerek neveléséhez....gondolom a gyerek hozzá is vágja hogy nem az apja, kussoljon...de azért a pénzt viszi.....
2020. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én nagyon jó városban élek , vagy errefele más a levegő, én 27 vagyok, van gyerekem (6 éves) és sose volt ebből problémám, csak olyan párjaim voltak, akik fiatalabbak, vagy korombeliek, egyiknek sincs gyereke. És nem ilyen ocsmany, dologtalan emberek. Mondjuk én sose izgultam ezen, mindig úgy éltem, hogy ez nem lehet baj 🤷🏼‍♀️ Lehet ez látszott a kisugarzasomon, vagy nem tudom..
2020. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek másra van igénye, van akit nem zavar a gyerek léte, más még sajátot sem akarna, nem hogy másét.

Sajnos sokaknak az rögzült a tudatába, ha egy nő egyedül marad gyerekkel, akkor az pótapát keres. Ez megint általánositás. Eleve egy nő, aki egyedül neveli a gyerekét, ergo dolgozik, eltartja magukat, normális, kiegyensúlyozott életet él, az társat, férfit!!! keres maga mellé, nem egy pótlékot, akire rányomhatja a gyerekét. Nem hiszem, hogy egy nő, akinek gyereke van, kevesebb lenne annál, akinek nincs. Max talpraesettebb, túlment már azokon az időszakokon, amiken a gyerek nélküliek még nem.

És igen, valóban a gyerek az első bizonyos téren, mert ha a férfi két kézzel utasitja el a gyereket, akkor annak nincs helye a nő mellett.

Lehetne ezt a kérdést még boncolgatni, bár tényleg célszerű lenne a berögzült sztereotipiákat levetkőzni, és a nőt látni meg a dolgok mögött.

2020. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem azért baj a gyerek,mert ha pici még akkor állandóan meg kell oldani,hogy valaki vigyázzon rá, sokkal nehezebb programokat szervezni, pl délután jó az idő jó lenne egyet bringázni akkor nem tud jönni mert ott a gyerek!
2020. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!