Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderes elutasítás mindenfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderes elutasítás mindenféleképpen elutasítást jelent a való életben is?

Figyelt kérdés
20-on éves tinderező lányoktól kérdem, hogy ha a tinderen megláttok egy ismerős fiút és balra húzzátok, akkor az azt jelenti, hogy ha élőben elhívna titeket randizni, akkor is biztos nemet mondanátok, vagy akkor lehetséges, hogy adnátok neki egy esélyt?

2020. márc. 9. 12:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy azt is kérdezhetném, hogy ha tetszik valaki élőben, akkor a tinderen is biztos jobbra húzzátok az illetőt?
2020. márc. 9. 12:38
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt!
2020. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan 27/f, de már több csajom is volt tinderről, jelenlegi is onnan van. Kinézetre, és dumára átlagosnak mondanám magam, de:

ha matchelek kb. 100 csajjal abból max 20-30 ír vissza, amiből meg kb. 2-3 az aki ténylegesen használható beszélgetésre, abból a 2-3ból pedig nagyjából 1 az, akivel több napot, stb beszélgetsz. Szóval nem, nem veled van a baj. Az ott lévő csajok, mind azt hiszik kivételek, hogy "ők a valakik", várják a 10/10 csávót, úgy hogy hülyék és/vagy csúnyák is. Tisztelet a kivételnek (igen, most ha ezt valami csaj olvassa megnyugszik, hogy huh, én kivétel vagyok, de nem te sem vagy az).

2020. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Én már végeztem kutatást is Tinderen (ha érdekelnek az eredményeim megoszhatom veled privátban is. Rengeteg nővel beszéltem)


Nos de annyit biztosra merek neked állítani hogy Tinderen a pasiknak nagyon magasra van rakva a léc az egyszer biztos. Egy átlag pasi-nak kb semmi sem jut.


Csak kategóriákkal lejjebb lévő hölgyek. Iszonyatos erős hipergámia van ott:

[link]


Szóval egyáltalán nem veled van a baj ha nincs annyi mathced vagy csesznek visszaírni. Egyszerűen csak annyit jelent hogy nem vagy benne a top 80-90% pasiban akiért az összes nő fut.


Így egy átlagos pasi szinte minden nőt jobbra húz. Aztán kiég és végül már azokra sem ír rá akivel matchelnek mert felesleges mivel úgysem válaszol a másik fél. Megoldás: Máshol próbálkozz ismerkedni ne neten :)

2020. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert már láttam egy-két ismerős csajt (egyetemi szaktársak), akiket jobbra húztam, de (még) nem lett match. Bár igaz, hogy még csak 1 hete vagyok fent, így elvileg az is lehet, hogy még el se értek hozzàm...
2020. márc. 9. 13:04
 6/17 A kérdező kommentje:
13:02-esnek! Megköszönöm, ha elküldöd az eredményeket! :)
2020. márc. 9. 13:07
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

A tinderes elutasitas meg olyanabb. A kulso egyszeruen nem vonz, semmilyen belso ertekek nem tudnak ellensulyozni.

Eppen hogy a tinderes lajk nem egyenlo a valo elet beli tetszessel.

Azok a fotok alapjan osszeallt egy kep, ami vonzo, es szimpatikus. Ezt meg szemelyesen le lehet rombolni.

De a nem tetszest remenykedessel, erolkodessel, eroszakkal sem lehet atvarazsolni.

2020. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha tényleg ismerem, beszéltünk is akkor dupla olyan elutasítás. Vannak olyanok akiket ha nem ismernék simán jobbra húznám külső alapján, de tudom milyenek így a személyiségük miatt semennyire nem érdekelnek.

Olyan volt akit látásból ismerek, de nem beszéltünk soha, ha külsőre tetszik jobbra kerül és szívesen megismerném jobban.

2020. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még az lenne a kérdésem, hogy miután én egy lányt jobbra húztam, kb. mennyi időt reális várni a match-re, vagy amin túl már szinte biztos látott (és balra húzott)?
2020. márc. 9. 13:33
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Pont letöltöttem tegnap a Tindert, és azon gondolkodtam, míg nézegettem a kártyalapokat (mert kb. annyi személyessége van az egésznek, mint egy pakli kártyát átforgatni), és sok pasi van, aki egy kicsit szimpatikus, de talán nem a legelőnyösebb a frizurája, vagy béna képeket tett ki, de élőben teljesen más benyomást keltene, csakhogy egyszerűen túl sok ember van az appon. A túl szép és állandóan utazó pasikat én pl. sose húzom jobbra, mert őszintén szólva megy a vészjelző a fejemben, hogy ez vagy annyira öntelt, hogy senki nem marad meg mellette, vagy skalpgyűjtő.


A való életben jobb esélyeid lesznek sokkal, ha van benned bármi minimális talpraesettség és beszédkészség, mert Tinderen egyrészt tengert lehet rekeszteni a férfiakkal, ott az egymás után következő lapokból következik, hogy az emberek a többi lap "erősségéhez" fognak hasonlítani, és eleve nagyon nehéz nem vontatottan elkezdeni a társalgást.

2020. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!