Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan ertelmezi a laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan ertelmezi a laza kspcsolat fogalmat?

Figyelt kérdés
Csak ferfiaktol hallani, hogy lazat akarnak. Az en olvasatomban ez ingyen szex. Tehat semmi gesztus a no fele, felvallalas meg plane nem. Ki mit gondol errol?
2020. márc. 3. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nálam nem feltétlenül csak szex, minden, csak nem költözünk össze.

Együttjárunk, mint tini korban.

2020. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én eljártam vele ide-oda, meghallgattam a gondjait, segítettem neki ha tudtam, barátaimmal is találkozott. De nem vittük egymást haza bemutatni, nem volt szerelem, csak erős szimpátia. Reggel, délben, este dugtunk.
2020. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Van mellettem egy k, akivel szórakozok. Annyi h nem fix tarifás. Ha van kedvem elviszem magammal ide oda, ha nincs akkor csak tolom, ha tolni sincs kedvem akkor meg hidegen hagy ideig óráig. Sok ilyen nő van, aki se gyereket se életcélt nem akar, csak van mint 1 tárgy.
2020. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
indenki mashogy, a lenyeg, hogy semmi kotelesseg, szamonkeres es barmikor vege lehet.
2020. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jav.: mindenki
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!