Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 napom van, hogy felhasználja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napom van, hogy felhasználjak egy éttermi vacsorára szóló utalványt. Ennyi idő alatt honnan akasszak le egy olyan érdekes nőt, lányt aki nem feltétlenül értelmezi ezt randinak?

Figyelt kérdés

Társkeresőre azért nem írok mert nem szeretnék senkit se félrevezetni. Frissen szakítottam és nem akarok beleugrani egy kapcsolatba.

Haverokkal nincs kedvem. Nem szimpi a dolog :)



2015. dec. 26. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik családtagod esetleg? Barátokon kívül nincs más ötletem.
2015. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg odaadhatnád ajándékba valamely rokonaidnak, pl. szülőknek vagy más párnak, ha neked úgyis csak nyűg felhasználni, más számára még lehet élmény.
2015. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem mennék el vacsorázni egy egy napja, érdekből felszedett vadidegennel, nem azért, mert gáz lenne, csak én időpocsékolásnak tartanám. olyannal mennék, akivel jó kapcsolatban vagyok (bármilyenben) vagy igen, elajándékoznám
2015. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy családtagoddal menj el.:)
2015. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmehetsz családtaggal is, de ha senki nincs, el is ajándékozhatod.
2015. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én a helyedben valamelyik családtagomat vinném, vagy ha gondolod el megyek veled :DDD
2015. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

37, de még gyerek :)

Erős a család tábor. Csak kevés a rokon. de ez lesz akkor a legvalószínűbb. Egyébként ajándékba kaptam és nem adhatom tovább mert el is kell mesélnem milyen volt :)


Köszönöm a véleményeteket!


Ha valaki kalandvágyó, írjon rám nyugodtan. Budapesti lesz a helyszín, 30 étterem közül lehet választani.

Átlagos, kreatív, nyitott alkat vagyok.

Fociról és politikáról nem beszélgetek


Bár a kreatívról jut eszembe. lehet, hogy be kellene telefonálnom egy rádióba! Hoppá! Eddig nekem volt akkor a legjobb ötletem :D

2015. dec. 26. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Micsoda ajándék, ki akartak szúrni veled, vagy megrögzött agglegény vagy és így próbálnak kirángatni? :-D


Ide nem érvényes véletlenül? Érdekes hely lehet: [link]

2015. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oda pont nem :)

Ide érvényes

[link]

2015. dec. 26. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!