Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó testartás segithet csajozásba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó testartás segithet csajozásba?

Figyelt kérdés

Mindig megkapom ősöktől hogy jaj kisfiam ha kihúzznád magadot menyivel jobban neznél ki. Szerintem nem igaz ez. De ha most mondjuk 10-bol 4 csaj megnéz ha kihuzzom magamat ez a szám növekedhet? Mongyuk 6-ra? Ezzel is csak az esélyeim nőnének. Koszonom a valasztokat.


Sandor-18 eves



2020. márc. 2. 21:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sportoltam jó testartrásom volt, csaj meg olyan görnyedt volt mellettem a randin mint valami fa ág. Szerinted értekelte? le se ... már bocs :D Tényleg már oda jutunk, hogy pénz számít, meg mennyire vagy jóképű ennyi, ezekben a régi nagy közhelyekben lehet ám valami igazság, ahogy egyre többet randizom
2020. márc. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A nőknek a határozottság vonzó.

Ez legfőképpen testbeszéd által közvetítődik. Szóval igen, az erős testtartásnak van köze a vonzalomhoz.

2020. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!