Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg férfiak, tu mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak, tu mit gondoltok olyan 27 éves nőről aki sosem szeretne gyereket vállalni? N27

Figyelt kérdés
Csak őszintén, mindkét táborra kíváncsi lennék, indikokkal együtt :) most a majd Meg gondolod magad azt hagyjuk, kezeljük tény ként ☺️
2020. márc. 2. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Minden biológiai élőlény alapösztöne h szaporodjon, még a hernyókban is benne van. Amelyik faj valamely egyede ezt nem akarja tudatosan, az genetikai hulladék, selejt. Általában akkor szokott ez bekövetkezni, ha semmi más nem fontos neki, csak saját maga. Gondolom az ilyen emberek nyaralgatnának, szórakozgatnának, bulikálnának egész életükben. Ez selejtes számomra. Az ilyen ember egy zsákutca, más szóval csak saját magának él, én pedig nem élnék csak neki jövőkép nélkül. Minek? Szórakoztassam én is ideig óráig? Azt ha megun, lehúz, akkor szórakoztatja majd más? Köszönöm kihagyom. Hangsúlyozom azokról gondolom ezt, akik tudatosan nem akarnak gyereket, és nem azokról akiknek nem lehet. Nem ugyanaz.
2020. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Akár ismerem akár nem az illetőt, a saját döntése, egyáltalán nem érdekel alapból.


De ha olyan az illető férfi mint én is, aki nem akar gyereket az még örül is neki-.


4 nőtől, 4 barátnőmtől hallottam eddig kezdetektől ismerkedésünk kezdetétől, hogy NEm nem nem nem akar gyereket.

Teltek a hónapok az évek és ez mindig megváltozott.....

2020. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

nálunk az irodában eddig 6 nő szajkózta azt, hogy "neki aztán soha nem lesz" nos most 1 évvel később mind a 6an lebabáztak már.


27 évesen én is sok mindent mondtam.. eltelt 3 év.. már sok mindent máshogy mondok.

2020. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#11, örülj neki, hogy te jól sikerültél, és mész a fajfenntartó ösztönöd után, mint a legutolsó csúszómászó. Nagy teljesítmény.
2020. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 árokpart ***** válasza:
100%
11-es. Szerintem imádkozzál egyet, hogy Tényi Pista bácsi ne tévedjen ide még véletlenül se.
2020. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
semmit.örülnék mert én sem.43f
2020. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

kedves 14-15ös genetikai hulladék.


így van, bennem van legalább életösztön és képes leszek másért is felelősséget vállalni, nem csak "falni az életet". Bár gondolta volna édesanyátok is azt amit ti, hogy inkább nézek egy "éjjel nappal Budapestet", meg bulikázok egyet helyettetek, azt most nem osztanátok itt az észt, hogy annál menőbb vki minél selejtesebb.

2020. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!