Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktól, nő kérdezi:intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktól, nő kérdezi:intelligens kellemes, korban is megfelelő ferfivel randiztam, de. Súlyos multiplex szklerozisa van. Be tudtatok volna vállalni?

Figyelt kérdés
Én nem. Tkereson pedig csupa hulye van. Ha akadna olyan aki jo lenne, akkor beteg.Nekem is sok keresztem van. Nem birtam volna el ujabb terhet.Nem tud jarni.Mopeddel igen. Igy tovabra is marad a magany es a keresgelés a lehetetlenben

2019. dec. 1. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, férfi vagyok, de nálam is kizáró ok lenne egy nőnél. Egyszer élek, nem akarok olyan kapcsolatba belekerülni, ahol már előre tudom, hogy a párommal rengeteg probléma lesz. Inkább keresek mást.
2019. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem durva lenne, ha ilyen fiatalon nem tud mozogni. Mindenről le kéne mondanom, amit szeretek: kirándulás, tánc, jó szex... Bocs, de nem. Talán majd 80 felett, arra a kis időre, az lesz fontos, hogy egymás mellett ülve jókat beszélgessünk.
2019. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Túl vagyok a kozepkoron, de én se tudom bevaĺlalni.A válaszok lelki megerositest adnak.Jo egisztencia,de a feleseg is elhagyta, biztos a betegsege miatt. Hiaba van 2kozos gyerek. Pedig sok evet sok jot eltek meg egyutt.Megis kilepett.En pedig csak tarsat kerestem,ugy fotottam bele.
2019. dec. 1. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnám bevállalni,nem is akarnám.
2019. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2019. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok.Mimd koszi.
2019. dec. 1. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg lenne a kémia, akkor én egyértelműen igen! Nekem ez lenne az elsődleges, ez döntené el, hogy együtt legyünk e.

13 éve házasságban élek, vannak nem közös hobbijaink, tehát ezeket egy szklerózisos beteg mellett is meg lehet oldani. Az más kérdés, hogy tudatosan készülni kell, hogy a leépülés lelkileg kemény lesz.

Láttam ilyet, tapasztalat.

2019. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hoztál egy döntést és most próbálod a lelkiismeret furdalásodat kiegyengetni más emberek véleménye alapján ?


Ha tudtál a betegségéről az ismeretségetek elejétől kezdve és tápláltad a reményt benne, akkor nagyon is mocskos húzás volt. Ha viszont csak később állt elő a farbával, akkor nincs semmi okod rosszul érezni magad, mivel akkor ő volt inkorrekt.-

2019. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Direktbe társkeresési szándékkal nem ismerkednék vele, de ha más körülmények között, a "valóéletben" futnék és szeretnék belé spontán, akkor valószínűleg összejönnék vele.
2019. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszolóval értek egyet.

Magamtól nem keresnék ilyen férfit társnak, de a valóságban már annyi férfiban találtam meg a szépet, akivel valószínűleg internetes társkeresőn nem jöttem volna össze (többek közt ezért nem is élek internetes társkeresővel :D ).

Az élet tele van meglepetésekkel, néha a legnyomorúságosabb pillanatodban tudsz a legjobban örülni egy kósza napsugárnak.

Ha úgy érzed, érdemes nyitni az új dolgokra, mert teljesen más dolgokat is megtapasztalhatsz. De ha van egy konkrét elképzelésed, és abba egy ilyen betegség nem fér bele, szerintem emiatt ne érezd rosszul magad.

Valószínűleg nálad az lehet a probléma, hogy magad sem vagy biztos benne, mit szeretnél. Nehéz élethelyzet, bármely életkorban :(

De ne feledd, összességében nincs veszíteni valód. Az életed ugyanolyan "jelentéktelen", mint bárki másé, a végén így is- úgy is megesznek a férgek. Helyes választ itt senki nem fog tudni neked adni, tedd azt, amit jónak érzel.

2019. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!