Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg férfiak, tu mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak, tu mit gondoltok olyan 27 éves nőről aki sosem szeretne gyereket vállalni? N27

Figyelt kérdés
Csak őszintén, mindkét táborra kíváncsi lennék, indikokkal együtt :) most a majd Meg gondolod magad azt hagyjuk, kezeljük tény ként ☺️
2020. márc. 2. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem jelent problémát, mivel én sem akarok 40F Olyan partnert keress, aki ezt elfogadja.
2020. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretnék, egyszerűen nem szeretem a gyerekeket, bármilyen csúnyán is hangzik. 30/f
2020. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Furának tartanám, mert én olyan családból jövök, ahol minden nőnek ez a természetes, hogy gyereket vállal. Ettől függetlenül én el tudnám fogadni, mert én viszont nem feltétlenül szeretnék. 29F
2020. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Esélyesnek tartanám, hogy később meggondolja magát. Vagyis beindulnak az ösztönök és nem fog tudni ellenállni. Ismerek olyat, aki 40 év körül jött rá, hogy neki kell gyerek.
2020. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem kellene mert én szeretnék gyereket, ennyi.
2020. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit rosszat nem gondolok, nem gyerek centrikus ennyi, van ilyen férfi is.
2020. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

Figyu, itt a gyk-n minden férfinak minden nő "tecik". Ezt is elnézik ha belenyúlhatnak a bugyidba.

Konkrétan nem gond, hiszen ha megszereted a párodat és nagyon működik az együttélés akkor akár Te magad is dönthetsz a gyerek lehetősége felől. Nyilván most nem, hisz kifejtetted fent korábban.

Ami meg a hozzáállást illeti: Nekem az jut ilyenkor az eszembe hogy te még szeretnél utazni, fontosak a karrieredben elért eredmények. És nyilván vannak céljaid is, amik sok anyagi és saját energia felhasználással jár.

Semmi gáz nincs ezzel. Szerintem semmivek sem vagy lemaradva. :)

2020. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Mindenki változik. Ami ma még szép s tetszik, attól holnap a frász jön rám.

Ma, lehet, hogy azt mondom, hogy igen, az álmaim nője, hisz én sem akarok gyereket. 4 év múlva, meg nem tudjuk, hogy mi lesz. Lehet, hogy pont a nő akar majd én meg nem. Akkor én leszek a gonosz, mert nem akarok felelősséget vállalni... De az ellenkezője is lehetséges.

2020. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mikeXxX ***** válasza:
53%
Nem egymást keressük azt! 40f
2020. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Én csipázom az olyan embereket, akik sosem szeretnének gyereket. Azért, mert előre gondolkodnak mind a saját, mind az esetleges leendő gyerek érdekében. Meg látva a mai társadalmat... Nem ide való egy új jövevény.
2020. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!