Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok ezekről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok ezekről az illendőségi dolgokról? Alap vagy plusz?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem egy ismerősömmel, egy nővel (50 éves), elvált és 3 felnőtt gyereke van (nem rólam van szó, ismerős tényleg).

Én jóval fiatalabb vagyok nála (28).

Szóval nemrég elmesélte hogy egy társkeresőn megismerkedett egy férfival és elmentek randizni és elmondta mik voltak a problémák és pozitívumok. Többek közt szóba kerültek ilyen illendőségi, etikettbeli dolgok is és ezen a téren nagyon nem értünk egyet és kíváncsi vagyok hogy ezek a dolgok tényleg ennyire jelentősek vagy csak én vagyok már túlságosan érdektelen ezek iránt.

Szóval elmondta hogy a pasas pl nem segítette le a kabátját és ő mint nő ezt mindkitől elvárná akivel találkozik, legyen az randipartner, egy szimpla ismerős, munkatárs , stb. Vagy pl hogy ő (a nő ismerősöm) beállt nőként a férfi jobb oldalára (mert hogy úgy illik) erre a pasi átment a másik oldalra és így a nő került a bal oldalra ahol a k**rvák mennek.

Na most ebben a 2 dologban nagyon nem értettünk egyet. A kabátot még valahogy megértem, az nekem is jól esik, de nem várom el, pláne nem első randin ill. pl egy szimpla barái találkozó esetében sem várom el egy férfitől. Nála alap.

Ezt az oldal kérdést meg egyenesen hülyeségnek tartom, én erre sose figyelek, sosem tartottam jelentősnek, ezt rendkívül elavultnak tartom. Számára kiábrándító és alap lenne a jobb oldal.

A kérdésem hogy mennyire van ezeknek jelentősége objektíve? Rosszul látom? Vagy csak ennyire kiütközik hogy más korosztály vagyunk?

Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról?

Jöhetnek vélemények, tapasztalatok is.

Kort is írjatok légyszi!:)


2020. febr. 29. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 49 évesen nem tartom ezeket a bonton szabályokat be.

Minden xir-xarnak megvan a helye,módja.

Megsem a windsori kastélyból ismerkedünk legtöbben.A tisztelet kimutatása nem kell feltetlen azt jelentse,hogy ismered az etiketet az elsö betütöl az utolsóig.

Szval ne essünk már át a ló túloldalára.

A nök àltalában nem is várják ezt el,söt van,akit kimondottan zavar.A kabát,meg ki megy be elöbb,vagy ki,kit engedsz elöre a liftnél stb még elmegy.


Regen,amikor volt ideje az embereknek , tudtak tökölni minden aprósággal,szertartással,mit, mikor,kivel kell,illik,és hol (szíház,utca,etkezés,bál,estély,stb.csinálni,es vegül lepedövizsgálattal..Ma már ez mind a múlt.

F

2020. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!