Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen dolgokról lehet követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokról lehet következtetni arra hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt már általában kiskorától kezdve folyamatosan közlik az emberrel.
2019. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha bárhová mész, bárkivel próbálsz interakcióba kerülni, mindenki rosszul van tőled.
2019. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tükörbe kell nézni.
2019. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Fiú vagy vagy lány? Kinek mi a csúnya?
2019. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen is szűz vagy.
2019. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát izé...


Az én történetem.



Születésemkor az orvos szörnyethalt, hirtelen szívmegállásban.


Az óvónő csak annyit kérdezett első nap "melyik az eleje"?


Gyerekkoromban engem kitiltottak a tükörteremből, mert betört az összes a jövetelemre.


Farsangon mindig agyondicsérték a "rémisztő" jelmezem az ismeretlenek - pedig be se öltöztem.


Később nem engedtek be a legtöbb étterembe "kérem itt esznek is".


Tizenévesként viszont jó karriert csináltam, együtt utaztam egy metál-együttessel, vittek mindenhová, mondván minden együttesnek kell hogy legyen egy szörnye.


Rövid ideig a Csokító kannibál nézőknek szóló reklámjában szerepeltem "Ronda és finom".


Aztán a bányászatban dolgoztam, lementem és az a sok szén mind feljött. Ezek után kitüntetést kaptam volna, de a miniszter is hirtelen szívmegállást kapott amikor rámnézett.


Ezért börtönbe zártak és itt jól jött a rondaság, sosem bántottak vagy környékeztem meg szerencsére, általában a fogadába zártak, az igazgató még összkomfortot is biztosított, csak ne kelljen látnia, mert rontom az összképet. Néha segítségül hívtak kivégzésekhez, elég volt rámosolyognom az áldozatra, rögvest meghalt.


Elvittek Guatemala távoli börtöneibe, velem kínoztatták az

elítélteket, akik mindent bevallottak, csak tűnjek onnan.


Hamar nyugdíjba küldtek. Ez úgy 80 éve történt. A halál nem akar értem eljönni, mivel nem igazán tudna mit kezdeni velem, mert az kizárt, hogy megadja nekem a "halál csókját".


Na igen, szomorú az életem.

2019. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

- utcán, tömegközlekedésen, társaságban stb. ellenkező neműek nem néznek meg

- nem keresik a társaságodat

- akárkinél próbálkozol, rendre lekoptatnak, annak ellenére hogy normális vagy, nem vagy elhízva, nem vagy igénytelen stb.

- nálad nem próbálkozik senki


ezek a legjellemzőbbek

2019. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Tükör ...

Vagy társkereső app. Pl tinder .

Ki teszed a fotodat és vársz ...

2019. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


A Tinder rossz példa, ott mindenkit lefikáznak aki nem elég műanyag.

2019. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 nézőpont kérdése . Vagyis igény .


Én ocsmány vagyok mégis lett éleg sok párom.

Korom és kinézetem miatt nem huszonéves pláza cicák , hanem 35+ korosztály. Bőven van köztük ápolt csinos jó alakú igazi társnak való nő. Hogy a huszonévesek között mi megy , ahhoz nem tudok hozzászólni . És az is más tészta hogy ki mit akar, milyen céllal keres és mennyire van tisztába a saját külsejével ( súlycsoportjával )

Azt nem tudjuk a kérdező fiú vagy lány, milyen korosztály.

2019. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!