Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire fontos nektek, hogy komolyabb dolgokról is tudjatok beszélgetni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én nőként nem vagyok annyira lelkizős típus és ez már több kapcsolatomban probléma volt, pedig egyébként minden klappolt. De úgy vettem észre, hogy a férfiaknak ez egy idő után probléma, ha nem én leszek az, aki összekaparja őket egy rosszabbul sikerült időszakban.
2017. nov. 22. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, mert nem csak mi akarunk összekaparni téged, ezt viszont is várjuk...
2017. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Félreértés ne essék, nem kell, hogy egy barátnő házi pszichológus legyen. De úgy gondolom, egy valamire való, kicsit is érettebb kapcsolat ne csak akkor működjön, ha minden király. Úgy gondolom, az a természetes, hogy segítünk egymáson, ha szükséges. Ha neki van rosszabb időszaka, természetes, hogy maximálisan segítem, de ugyanakkor jogos elvárásnak tartom, hogy ha én kerülök a padlóra, akkor ne csak elsétáljon a képletesen földön fekvő barátja mellett, és csak akkor jöjjön vissza, ha már minden happy, hanem legyen mellette a nehezebb időszakokban is.


Egyébként meg kinek hogy. Én nem szeretem, ha egy nővel nem lehet mélyebben elbeszélgetni. Számomra az nem kapcsolat, inkább csak amolyan laza haverság. De lehet, hogy valakinek meg pont ez jön be.

2017. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Igen, ez elég nagy probléma.


"egy idő után probléma, ha nem én leszek az, aki összekaparja őket egy rosszabbul sikerült időszakban."


Egy párkapcsolat arról szól, hogy szeressük, tiszteljük egymást és kölcsönösen segítsük és támogassuk a másikat, hogyha épp szüksége van segítségre és alap lenne egy kapcsolatban, hogy össze kell kaparni a másik fele, hogyha történik vele valami ami miatt rosszabbul lesz egy ideig.


Nekem ilyet benyögne egy lány a kapcsolat előtt, hogy "nem én leszek az" akkor azzal a lendülettel be is fejezném vele.

2017. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én igyekszem segíteni, csak sosem voltam jó az ilyen dolgokban. Én hál Istennek általában viszonylag könnyen túllendülök a nehezebb időszakokon és megyek tovább. De sokaknak ez nem így megy.
2017. nov. 22. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

pedig azért vannak komoly krízis helyzetek amik a legkeményebb férfiakat is megtörheti egy időre pl

-családtag halála.

-rendkívüli és komoly anyagi veszteség.

-komolyabb betegség.

és ha te ezeket letojod,akkor én sem látnálak szívesen,mert ha ezek a legtöbb embernek sors megváltoztató élethelyzetek számodra érdektelen semmiségek,akkor nem igazán tudom elképzelni,hogy vajon mi az ami nem érdektelen?

2017. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fontos.
2017. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alapvető. Ez a párkapcsolat lényege nagyjából.
2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban ez is fontos dolog, bár tág fogalom a "komolyabb dolgok" fogalma. A fő a kölcsönösségen alapszik: ha ezt szeretné a hapsi, akkor tegye, párhuzamban a nőnek is lehet valamiféle ellentételezésre vonatkozó kívánalma. Én így gondolom.
2017. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:
Osszeillunk, engem ki lehet kergetni a vilagbol a lelkizessel. Szeretek komoly dolgokrol beszelni, pl kielemezni egyes nezetek vagy szituaciokat. De nem vagyok az a tipus aki a sajat a batyujat, a masik nyakaba varrja.
2017. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor így jàrtàl kérdezô. Mi mindenesetre kerüljük a hozzàd hasonlókat. Most nem mondom el hogy milyennek képzellek el.
2017. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!