Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha ti szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti szerettek egy lánnyal beszélgetni, akkor elég lenne, ha csak egy kicsit is tetsszen? Fontos a külső?

Figyelt kérdés
Régebb óta beszélgetek egy fiúval, de még nem mutattam magamról képet. Nem is nagyon kérdezgetett a külsőmről, ő viszont már mutatott magáról. Nem mondta, hogy milyen lányok jönnek be neki, csak annyit, hogy nem szereti a szőkéket, és cuki, aranyos legyen a lány arca. Nekem sötét hajam van, meg sokan mondták már, hogy nagyon babaarcom van, de amiatt nem merek neki képet küldeni, mert ő átlagos testalkatú, eléggé helyes fiú, én meg vastagabb lány vagyok. Bár nagyon aranyos fiú, és ő is szeret velem beszélgetni, többször mondta már. Fiúk, kort is!
2013. aug. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátság így is megmarad.Na meg ha azon gondolkodsz,hogy járhatnátok.Akkor nyugi..nem csak a külső számít.

Na meg az is mindegy,hogy leírt egy lányt.Viszont más is tetszhet neki.

F20

2013. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtisztább út, hogy megmondod neki, hogy mire számítson, hogy egy kicsit ducibb vagy. Ha továbbra is érdekled akkor gratulálok, a srác normális. Ha terelni kezd és már nem érdekled, akkor megmenekültél egy felszínes, egoista baromtól és egy óriási csalódástól.


F/30

2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri akkor változtathatsz a testalkatodon de a fentiekkel egyet értek.
2013. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!