Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken huszonéves srcácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken huszonéves srcácként nem találok vallásos párt magamnak, érdemes lenne idővel Pestre költöznöm, a jobb esélyekért? 27/F

Figyelt kérdés
Informatikus vagyok, de ennek ellenére vidéken a nyugati határszélen képzelném el az életem, és nem Budapesten. Fontos a természet közelsége nekem, és szeretem a szülőföldem, itt terveznék élni, és családot alapítani. De társat sehogy se találok (sajnos ateistát se). Örülnék akár egy más keresztény irányzathoz tartozó lánynak is, ha össze tudjuk a különbségeket egyeztetni, de olyat is nehéz találni. Nem én vagyok ugyan a legjobb parti, de dolgozom, szeretem a munkám, spórolok a saját lakásra, még a szülői házban élve. Járok uszodába, és túrázni, illetve pár kultúrprogramra is, igyekszem javítani magamon, ahol szükséges. De sajnos így se vagyok a lányoknál befutó, illetve kb. mindenki foglalt, akire szemet vetnék. Érdemes lenne tapasztaltabb rendszergazdaként, ha nem is Budapestre, de az országon belül máshová menni, hátha majd ott jön valaki?

2020. febr. 29. 13:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#19 "Magyarba", "kulombozo". Na, te csak ne mondd meg a tutit. 😂

Számomra is fontos, hogy hasonló értékrendszerrel rendelkező társat találjak. Nekünk szerencsénk volt, vidéki egyetemen találkoztunk. Az első randik során derült ki, hogy mindketten hívők vagyunk. Járj nyitott szemmel és látogass el vallásos programokra.

2020. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a bibliád mit mond a nő alsóbbrendűségéről? Ha te egyenrangú társat keresel akkor van egy rossz hírem, nem vagy vallásos.
2020. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Az összes keresztény ismerősöm egyenrangúnak tartotta a párját.
2020. febr. 29. 19:24
 24/27 anonim ***** válasza:
69%
22, kiforgatod a Bibliát.
2020. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24

" asszonynak nem engedem meg, hogy a férfin uralkodjék" (1Tim 2,12).

"Ti asszonyok, engedelmeskedjetek a ti férjeteknek, amiképpen illik az Úrban." (Kol 3,18-19)

"Szeretném, azonban, hogy tudnátok, hogy minden férfinek feje Krisztus, az asszonynak a feje a férfi" (1Kor 11,3)

"a férfi Isten képmása és dicsősége, az asszony azonban a férfi dicsősége" (1Kor 11,7)

"Az asszonyok engedelmeskedjenek férjüknek, akárcsak az Úrnak, mert a férfi feje az asszonynak, amint Krisztus is feje az egyháznak; ő a test üdvözítője. De mint ahogy az egyház Krisztusnak van alárendelve, úgy az asszonyok is mindenben a férjüknek" (Ef 5,21-24)


Nagyon rossz keresztény vagy kérdező ha ezekről nem így gondolkodsz. Sajnos a hívők nagy része el sem olvassa a bibliát. Ha elolvasná egy percig nem hinne ilyesmiben többet.

2020. febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én hiszek Istenben. De a Biblia alapján nincs, körülmetéve a péniszem, eszem disznóhúst az ószövetségi tiltás ellenére is, és még sok más szabályt nem tartok be, mert akár a Biblia is fölülírja őket. Például "Szeresd felebarátodat, mint önmagadat".
2020. febr. 29. 22:44
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Vár a pokol öcsém, ott jó csajok vannak
2020. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!