Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken huszonéves srcácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken huszonéves srcácként nem találok vallásos párt magamnak, érdemes lenne idővel Pestre költöznöm, a jobb esélyekért? 27/F

Figyelt kérdés
Informatikus vagyok, de ennek ellenére vidéken a nyugati határszélen képzelném el az életem, és nem Budapesten. Fontos a természet közelsége nekem, és szeretem a szülőföldem, itt terveznék élni, és családot alapítani. De társat sehogy se találok (sajnos ateistát se). Örülnék akár egy más keresztény irányzathoz tartozó lánynak is, ha össze tudjuk a különbségeket egyeztetni, de olyat is nehéz találni. Nem én vagyok ugyan a legjobb parti, de dolgozom, szeretem a munkám, spórolok a saját lakásra, még a szülői házban élve. Járok uszodába, és túrázni, illetve pár kultúrprogramra is, igyekszem javítani magamon, ahol szükséges. De sajnos így se vagyok a lányoknál befutó, illetve kb. mindenki foglalt, akire szemet vetnék. Érdemes lenne tapasztaltabb rendszergazdaként, ha nem is Budapestre, de az országon belül máshová menni, hátha majd ott jön valaki?

2020. febr. 29. 13:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%
Mi célból keresel keresztény párt,minek az neked?
2020. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy minek az nekem? Társat, és családot szeretnék. És fontos, hogy olyan társam legyen, akivel sarkallatos dolgokban egyetértünk.
2020. febr. 29. 13:59
 13/27 anonim ***** válasza:
9%
Mert azt akarja, hogy azt csinálja a nő, amit kiad parancsba. Minden vallás erről szól.
2020. febr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nagyon nem erről szól. Éppen a másik szeretetéről szól.
2020. febr. 29. 14:11
 15/27 anonim ***** válasza:
Budapesten kevesebb a vallásos ember mint vidéken.
2020. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz gyülekezetekben, vallással kapcsolatos programokon. Az összes vallásos lány ismerősöm ilyen helyeken talált párt. Sokan járnak missziókra, mindenféle gyülekezeti programokra, táborokba, "ez az a nap"-ra, hasonló programokra.
2020. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Minden városban vannak ifik, simán lehet találni. Emiatt nem kell elköltözni. Biztos van a te városodban is.
2020. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%
Sétálj kolostorok környékén,hátha valamelyik apácát el tudod csábítani.
2020. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%

Ciki vallásosnak lenni.Ha csak a vallási kozoseggedből vagy hajlandó választani akkor ez a pont szegenyseged.Én nem Magyarban elek és vann tobb kulomboző vallást kepviselő spanom van itt.Én mikor kimondtam,hogy egy istenben sem hiszek mind egytől egyik elfogadta.


Szól fejlődni kellene és nem keresztényeset jatszani.Fejlődj : tanulj sportolj stb.


Szamomra megdobbentő ,hogy valaki 2020ban emnyire szűklatókorű,hogy csak kereszteny pár kell neki.Van meg mit tanulnod...

2020. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
2020-ban azért lehetnénk már annyira toleránsak, hogy nem nézünk le valakit a hite miatt. És mindenki úgy választ párt, ahogy neki tetszik.
2020. febr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!