Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lakat partyn mennyi a huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakat partyn mennyi a huszonéves nők aránya? Valaki talált már onnan párt huszonéves férfiként? Érdemes egyáltalán elmenni rá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Lakat party?


Sok lesz ott a Lakatos! ( [link]


du-dummm tsssssz!

2018. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2018. nov. 24. 12:38
 3/9 anonim válasza:
szerintem sok Lakatos van ott, szóval lehet ismerkedni, egy biztos Lakat T. Károly is ott lesz, a főnökébe Gyárfásba már nem vagyok biztos.
2018. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden társkereső oldalon vagy rendezvényen többszöröse a férfiak száma a nőkének.
2018. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leírás alapján még akár jó is lehet, menj el, aztán számolj be nekünk :D Ha mást nem, talán nyersz valamit, meg iszol amennyit bírsz.


(4eske write onlyban, mint mindig)

2018. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

''ha pedig stimmel egy lakat-kulcs páros, vegyétek fel mindketten az ezért járó tombolajegyet, és az új kulcsot illetve lakatot, hogy folytathassátok az ismerkedést!''

Nekem ebből úgy tűnik, hogy leginkább a minél több tombolaszerzésre van kihegyezve a dolog... de ha találsz valaki szimpatikusat, akkor simán elmehet normális irányba is az ismerkedés.

Én ilyen inkább úgy csinálnék, hogy előtte kitöltetnék mindenkivel egy tesztet, aztán akik az alapján hasonlítanak vagy éppen hasonlót keresnek, azokat raknám párba. Ez így elég lutri, persze ettől függetlenül ismerkedni bárhol lehet.

2018. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áh ez felejtős.Inkább 30+osoknak érdemes.
2018. nov. 25. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint a nők voltak 30+osak.A férfiak közt volt több huszonéves is.
2018. dec. 3. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem meglepő. Egy huszonéves nő minden ujjára talál férfit, függetlenül a külsejétől vagy a személyiségétől.
2018. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!