Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak számomra tűnik lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra tűnik lehetetlennek huszonéves nőként párt találni?

Figyelt kérdés

A férfiak legtöbbje csak neten hajlandó ismerkedni, azt is úgy, hogy ha meggondolják magukat vagy találnak jobbat, akkor csak eltűnnek, de egyik-napról a másikra, mindenféle jelzés nélkül. (Lehet nők is csinálják ezt, velük ilyen célból sose ismerkedtem.) Ha randiig eljutunk, képesek ugyanezt eljátszani. Igazából semmire se tudok jutni senkivel, mert aki komolyan tervezne, az már rég kapcsolatban van, a maradék meg igazából csak tengene-lengene a világban, bizonytalan kapcsolatban, amit ki lehet dobni rögtön ha váltani szeretne, esetleg "kötöttségek nélkül" akar csak lenni, tehát senki olyat nem akar az életébe, aki tervezne is valami közös jövőt. Pedig szerintem a legtöbb huszonéves nő inkább már családot tervezne a párjával, nem? De mégis hogy lehetne, ha a legkisebb kötöttség hallatán is menekülnek a férfiak, vagy el se lehet jutni velük addig, hogy ilyenek szóba jöjjenek?

Vagy csak számomra ennyire reménytelen a dolog?


2018. okt. 9. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy gondolom, ha egy nő kb nem úgy néz ki mint a varangy seg-ge, és nem olyan elviselhetetlen a személyisége mint egy ripacsnak, akkor bárhol, bármikor, azonnal 10 hapsit talál az ujjára, és nem csak szexre.
2018. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
19 éves srácként ugyanezt érzem. Jó, én családot nem feltétlenül akarok még, de komoly kapcsolatot igen, a kortársaim viszont inkább még szétdugatnák magukat minél több pasival, mint hogy valaki mellett megállapodjanak.
2018. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

1-es, a 10 pasi az igaz, de CSAK szexet keresnek.

Az nem igaz, hogy kapcsolatot is.

Szoval kerdezo, nem csak szamodra tunik lehetetlennek.

2018. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak annak lehetetlen, aki nem hajlandó tenni érte avagy azt várja, hogy majd a férfi megtalálja őt.
2018. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy férfiként ugyanezt érzem?
2018. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Huszonéves nőként két okból heverhetsz parlagon:

A) olyan ronda vagy mint a pávián valaga

B) elviselhetelen személyiséged van

2018. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, számomra is, negyvenes pasiként.
2018. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Vagy mert

3. Nem elegszel meg idiotakkal.

4. Nem erzed azt, hogy orulnod kellene annak, ha valaki meg akar dugni.

5. Mert nincs a kornyezetedben olyan ferfi aki titkon ne utalna a noket es szingli.

6. Mert az a ferfi aki kulsore bejon, belsore egy idiota.

7. Mert az a ferfi akivel tenyleg jol erzed magad, az csak baratkent kezel.

Soroljam meg?

2018. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

8-assal értek egyet... A sok nőgyűlölő gyerekes suttyó mellett, igazi felüdülés ez a normális válasz. És sajnos még lehetne sorolni...


Ugyanakkor kérdező: szerintem hagyd a csudába egy kicsit. Relax. Ne görcsölj rá. Kezdj bele új, lehetőleg társas hobbikba, vagy valamilyen tanfolyamra menj, esetleg eseményekre a facebook-on... Bármi, ami téged tényleg érdekel. Ott nagyobb eséllyel futsz bele hasonszőrű egyénekbe.


Sajnos a kötöttségek nélküli létet istenítő fiúkkal nem lehet mit kezdeni. Ne akard őket megváltoztatni. Amint ez kiderül (és szerintem ezt kb. 10 perc alatt láthatod, ha őszinte vagy magaddal, hogy a másik ember mit akar tényleg), kalap, kabát, viszontlátásra nekik.


Szerintem csak ennyi a dolgod: minél előbb továbblépni, lehetőleg nem leállni (semmire sem) azokkal, akik nem akarnak semmi komolyat, hogy minél előbb találkozz olyannal, aki viszont szeretne. Ez a nagy számok törvénye.

2018. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt kérdezhetem huszonéves férfiként!


Szeretnék magam mellé egy társat,akivel közösen építhetem a jövőnket,aki majd egyszer a gyerekeim anyja lenne,akit nagyon szerethetnék még a halál el nem választ,de ilyet nem tudom,hogy fogok-e találni valaha is.

2018. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!