Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken huszonéves srcácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken huszonéves srcácként nem találok vallásos párt magamnak, érdemes lenne idővel Pestre költöznöm, a jobb esélyekért? 27/F

Figyelt kérdés
Informatikus vagyok, de ennek ellenére vidéken a nyugati határszélen képzelném el az életem, és nem Budapesten. Fontos a természet közelsége nekem, és szeretem a szülőföldem, itt terveznék élni, és családot alapítani. De társat sehogy se találok (sajnos ateistát se). Örülnék akár egy más keresztény irányzathoz tartozó lánynak is, ha össze tudjuk a különbségeket egyeztetni, de olyat is nehéz találni. Nem én vagyok ugyan a legjobb parti, de dolgozom, szeretem a munkám, spórolok a saját lakásra, még a szülői házban élve. Járok uszodába, és túrázni, illetve pár kultúrprogramra is, igyekszem javítani magamon, ahol szükséges. De sajnos így se vagyok a lányoknál befutó, illetve kb. mindenki foglalt, akire szemet vetnék. Érdemes lenne tapasztaltabb rendszergazdaként, ha nem is Budapestre, de az országon belül máshová menni, hátha majd ott jön valaki?

2020. febr. 29. 13:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Vallásos lány ma már nincs, tökmindegy hova mész.
2020. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Garantált, hogy Budapesten még annyira se fogsz találni, főleg nem keresztény vallásút. :D
2020. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A nincs az túlzás, két öcsémnek is van vallásos párja.
2020. febr. 29. 13:35
 4/27 anonim ***** válasza:
32%

Én a piramisépítő ősi idegenekben hiszek és pesti vagyok.

L25

2020. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Keves utolsó a válaszod teljesen irrelváns.
2020. febr. 29. 13:38
 6/27 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok, csak buddhista, szóval nem lehetetlen.
2020. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon kedves keleti vallásokat gyakorló barátaim, jó lenne, ha minden keresztény olyan lenne, mint ők. De én inkább keresztény párt szeretnék. De köszi, hogy írtál. :)
2020. febr. 29. 13:45
 8/27 anonim ***** válasza:

"...Valóban, a Nivegy-völgyben három olyan település is van, amely jóval fiatalabb, mint az országos átlag – mégpedig mindegyik más okból kifolyólag. Szentantalfa demográfiai profilját a nazarénusok, Óbudavárét pedig a katolikus Schönstatt-közösség alakította, ami olyan keresztényi értékeket képvisel, mint a család szentsége, az empatikus gyereknevelés. Magyarországon az Ausztriából az 1980-as években visszaköltözött Godány-házaspár alapította meg az egyesület hazai ágá. Mára több száz magyar család része ennek a mozgalomnak, akik minden évben egy hetes lelkigyakorlatot tartanak az óbudavári képzőházban. Emiatt ebben a parányi faluban nagyon sokan megfordulnak, sokan kötődnek ide, illetve a már említett Godány-házaspár öt gyerekéből négy itt él a gyerekeivel, akik mind nagycsaládosok és együtt a falu lakosságának legalább a felét adják.


Balatoncsicsó az ország legkisebb olyan települése, ahol nyolcosztályos általános iskola működik, márpedig az iskola fontos szempont a gyerekes családok számára. Minden bizonnyal ez az egyik oka, hogy Csicsó 240 lakosából 60 körüli a gyerek. Egy másik jelentős ok, hogy az önkormányzat a 2000-es évek elején kialakított közműves építési telkeket 1 millió forintért adta azoknak, akik vállalták, hogy négy éven belül házat építenek és életvitelszerűen itt laknak. Ma, a helyi öregek által lakótelepként emlegetett két új utcában ma huszonegy házban sok fiatal, gyerekes család lakik...."


A lejes cikk: [link]

2020. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Interneten nem próbáltál még ilyen közösségeket felkutatni? Biztos van.
2020. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Magyarországon mik vannak, de ahol én lakom ott nagyon sok program van vallásos embereknek. Minden egyetemen van keresztény klub ahol beszélgetős estek is vannak néha több száz fiatallal. Vannak az egyetemről független programok is pl. Alpha est amikor Jézusról nézünk videót majd átbeszéljük a dolgokat kötetlen hangulatban. A héten hamvazószerdán is új emberekkel ismerkedtem meg. Szóval szerintem vallásos programokat nézz. Ha idáig a falusi templomot látogadtad, akkor nézz be abba is ami a megyeszékhelyen van.
2020. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!