Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban nehezebb ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban nehezebb ismerkedni mint 15 éve? Igen/nem

Figyelt kérdés

Tesóm 10 évvel idősebb nálam, elmondása szerint akkkoriban teljesen más volt az emberek viselkedése.


Nem volt Facebook, Tinder és hasonló magamutogató oldalak. Akkoriban a nyomógombos Nokiák voltak a csúcsok meg a Sony Ericcsonok.


Nem volt ennyi agyonsminkelt, Facebook Függő nő.


Sokkal több szórakozóhely volt vidéken, ma meg csak egy-kettő.


Egy nőhöz elég volt annyi szöveggel odamenni, hogy


Hello ? Xy vagyok és szeretnélek megismerni.


- kérsz egy italt vagy hol dologozól/tanulsz??


- mit szeretsz csinálni?

———————


Most ha ezeket használod.


Nevetnek rajtad, elzavarnak, hülyének néznek.


- nincsenek érzelmek, egy férfi legyen kemény fikázza a jó anyját is barátait .


- tartsa el az idióta nőjét akinek a szépségének kívül nincs semmi érdeme .


Tisztelet a kivételnek, de ez nincs rendjén így.



Minnél szebb egy csaj annál beképzeltebb és egoistább.



2020. febr. 29. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

"Mondjuk a 2000-es évek első felében még tényleg kíváncsiak voltak az emberek egymásra, őszintén. "


Ez aztán releváns egy 29 évestől. 😅😅😅😅

2020. febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

"Egy nőhöz elég volt annyi szöveggel odamenni, hogy

Hello ? Xy vagyok és szeretnélek megismerni."


Te ezt komolyan el is hiszed???

Egyre nagyobb baromságokat hordtok itt össze.

2020. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

Jó, akkor tagadjátok le, biztos titeket egyszerre csak 1 db férfi környékez meg, most az, hogy mondtam egy számot, az képletes dolog. Ha 4-5 másik sráccal kell versenyezni, az is brutál nehéz.


És igen, 1 hét múlva 30 leszek, és képzeld ismerkedtem a 2000-es évek első felében. Nagyon sok lány barátom volt, és láttam, hogy ismerkednek az emberek, emlékszem rá.

2020. febr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2020. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%
Manapság könnyebb ismerkedni mint régen.39N
2020. febr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Manapság sokkal könnyebb mint régen,kitárult a világ rengeteg a lehetőség.

Most ha csak melóban ismerkedhetnék rabsztam volna mert csak nők vannak itt 😀 és oké sokak szerint lehet utcán és Tescóban is ismerkedni...nem igazán jellemző hogy leszolitanának azzal hogy szia te is kenyeret veszel ? 🤣

2020. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

Alapból erre lehetetlen választ adni, mert nem csak a világ változott, de az emberek is. 2000-ben 13 évesen teljesen máshogy láttam az ismerkedést (konkrétan sehogy), mint most, 32 évesen. Ezt csak akkor tudjuk meg, ha beindítjuk a DeLorean-t, és ahogy vagyunk, visszamegyünk, és próbálunk ismerkedni.


Aztán ott van, hogy milyen személyiségek vagyunk. A kortársaim jönnek ezzel, hogy "fú, mi még az utcán játszottunk". Nem. Én otthon ültem és fantasy regényeket olvastam, meg Sims-eztem. Meg néztem a Z+-t és az HBO-t.


Ha ma nyomi vagy, akkor is nyomi lennél. Ez a nosztalgiázás az időre, amit nem éltünk meg, érthető, én a 80-as éveket látom varázslatosnak, de aki konkrétan élt is akkor, megmondhatja, hogy nem CSAK jó volt. Régen is voltak nyomik. Ott voltam, láttam őket. Aki ilyen nőgyűlölő szövegeket tolt, azt akkor sem szerették.

2020. febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

#17, régen is voltak nyomik, de ők tényleg nyomik voltak. Ma már akkor is annak számítasz - és sikertelen leszel a pártalálásban -, ha simán csak egyszerű, semmi különös életet élsz, élményhajszolás, különleges hobbik stb. nélkül.

Az anyám és az apám fiatalon is hót' egyszerűen éltek. Dolgoztak, munka után csinálták az otthoni dolgaikat, néha elmentek moziba vagy valami hasonló, de nem sokszor és inkább már akkor, amikor együtt voltak. Nincs és nem is volt soha lenyűgöző személyiségük és/vagy külsejük. Anyám hobbi gyanánt max. kézműveskedett, apám még azt sem. Mégsem voltak ettől nyomik és esélytelenek az ellenkező nemnél. Ma már abszolút az vagy.

2020. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#13: akkor 10 évvel fiatalabb voltál. Az egy teljesen más helyzet. Jó hogy nem 4o évesen de ész itt, hogy 20 éve kellettel a tini lányoknak, most még nem.
2020. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19 és társai: Ti vagy tényleg hülyék vagytok, vagy direkt nem akarjátok megérteni miről beszélek. Tökmindegy, nem vitázom.
2020. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!