Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a mai világban ennyi nyúlgyerek?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is számtalanszor látom, hogy sajnáltatják magukat, élőben nem mernek odamenni és még interneten sem mer írni némelyik.

A kicsit ügyesebbek is néhány kudarc után feladják.

A nőknek meg mindenük tele van ezzel.

A nők bátor, határozott férfit keresnek.

Mi lesz így a világgal?

Hogy lesznek így gyermekek?

Lesz-e jövő nemzedéke?


2020. febr. 28. 22:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyi válasz érkezett és sikerült összehozni egy közösséget.

Valakinek igaza van, valakinek nem, de mindezen tények ellenére nem szólok le senkit, az nem az én műfajom.

2020. febr. 29. 10:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért van a mai világban ennyire elterjedve a feminizmus a nők körében? Kérdező, ilyen kérdés miért nem merül fel benned? Az miért nem zavar téged, hogy rengeteg nő manapság már férfiasabb tulajdonságokkal rendelkezik, mint maguk a férfiak.A gyengédség, az érzelmek rengeteg nőből hiányoznak, csak a karrier számít nektek.
2020. febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Elég baj, nektek helyett nekik, férfi vagyok
2020. febr. 29. 12:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem régen is voltak, csak nem irták ki a netre.


Ráadásul akkor hosszú udvarlás előzte meg a testiségeket, volt idő szerelmesnek lenni.

2020. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!