Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a mai világban ennyi nyúlgyerek?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is számtalanszor látom, hogy sajnáltatják magukat, élőben nem mernek odamenni és még interneten sem mer írni némelyik.

A kicsit ügyesebbek is néhány kudarc után feladják.

A nőknek meg mindenük tele van ezzel.

A nők bátor, határozott férfit keresnek.

Mi lesz így a világgal?

Hogy lesznek így gyermekek?

Lesz-e jövő nemzedéke?


2020. febr. 28. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Sztem nincs több, mint eddig, csak jobban a felszínre jön pl net miatt. Am meg nincs előttük példa. Sosem volt. Önmagától meg kevés ember kezd el cselekedni/változtatni/stb, érted...


Nem ezt hívják a japánok otaku-nak?

2020. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Dugni sokkal könnyebb, mint gondolkodni így a jövő nemzedékét nem annyira veszélyezteti.
2020. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Aggodasod felesleges.
2020. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne haragudj, de aki a Gyakori kerdeseken sirja el a problemajat, az baromira nem reprezentativ felmeres. Azert nem regisztral valaki, hogy kiirja, bejott az elet, nincs kerdese.
2020. febr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem lesz jövő nemzedék


A feminizmus, az önimdó férfiutánzatú nők korszaka betesz neki...


itt a vég!


Ámen!

2020. febr. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

"A nőknek meg mindenük tele van ezzel."

Szegény nők nehéz helyzetben vannak, mert túl magas elvárásokat támasztanak a férfiaknak.

Határozottságról annyit, hogy a nők agresszívak, mert őket nem ítéli el a társadalom gyerek koruk óta, ha kiabálnak, fenyegetnek, vagy kisebb mértékben fizikai erőszakhoz folyamodnak.

Mi lesz így a világgal? Senkit sem érdekel, a világ már rég elromlott, nem is kár érte.

2020. febr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ok, hadd osszak meg veled egy édes történetet.

péntek este, budapesti táncos szórakozóhely, salsa, afro, ami csak kell. Leviszem az egyik haveromat, mondván nagyon sok csinos nővel lehet táncolni, beszélgetni. 35+ korosztály vagyunk, egyáltalán nem lógunk ki a sorból. Van aki beszélgetéssel próbálkozik, van aki először inkább elviszi a szimpatikus hölgyet táncolni. A haver 2 óra alatt egyetlen nővel sem sikerült még addig sem eljutnia, hogy legalább meghívja egy űditőre vagy egy pohár borra!!! teljesen kikészült. A nő dögösen néz ki kirakja amit kell szépen felöltözik, kisminkeli magát és inkább ül a sarokban mint a haverommal beszélgessen. Mondom magamban próbálok besegíteni, elviszem a kiszemelt nő barátnőjét táncolni, fülig ér a szája, majd felkérem a kiszemelt nőt is, előkapom minden tánctudásomat, nagyon jól tud táncolni, de látszik hogy élvezi. Odajön még egy nő, hárman jöttel el bulizni. Odahívom a havert, hogy segítsek neki beszédbe elegyedni és levegőnek nézik.

Egyszerűen nem értem a nőket, felvesznek valami olyan ruhát hogy felkeltsék a férfiak érdeklődését, mert erre vágynak, de nem karnak tőlük semmit, illetve pontosítok, arra a 10% vágynak amit valószínűleg nem kapnak meg. Az egyik nőből még azt is kiszedtem, hogy nincs pasijuk, szóval terepszemlén voltak. Biztosan volt olyan nő a szórakozóhelyen aki szívesen ismerkedett volna, de sajnos ennek nem ad hangot, elbújik valamelyik sarokba.

Férfiként azt tapasztalom, hogy ha valaki nem nyújt valami egészen kiemelkedő teljesítményt hogy egy nő figyelmét felkeltse akkor szinte esélytelen, persze ez sem garancia semmire. Volt már rá precedens, hogy álmaim nőjével táncolhattam végig az éjszakát,majd jött a pénzes csávó füttyentett egyet és már köszönt is el.

2020. febr. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értem ezt a logikát.

Van egy nő, aki hoz egy döntést arról, hogy milyen férfival szeretne lenni. Ha az ő feltételeinek én nem felelek meg, akkor nem egymást keressük. Ő szeretne valamit, és én is valami mást. Én vagyok amilyen vagyok, és ő is olyan amilyen, ezt el kell fogadni.

De én ettől nem leszek rosszabb ember, sőt ő sem lesz rossz az irreális elvárásai miatt, mert itt erről szól a kérdés, hogy a nők állításod szerint besokalltak a gyenge férfi felhozataltól.

Én sem állok neki az elhízott nőket okolni azért, mert én számomra kizáró ok az erős túlsúly.

2020. febr. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem félek a nőktől.Bár 13 éve szingli vagyok.Ez a modern vilag szemében nagyon ciki! Nem tehetek rola,hogy ferfi létemre alacsony vagyok és ennél fogva a nő szegmens maréknyi százalékánal van csak esélyem.Igy 34 évesen erőssen sportos vagyok és tanulok,olvasok a mai napig.Előadásokra jarok és képzem magam.Anyagilag is stabil vagyok.Igazábol elmeleti szinten minden ami fontos és értékesnek kellene lennie az életben azt én tudom biztositani.Rendszeresen járok lányokhoz privátba.Őket rendszerint meg nevetettem( nem csak a penzem miatt,nem kenyszer nevetés! )


Nem vagyok esetlen,sőt!


Egyszrűen csak nem vagyok trendi.Alacsony ember nem éppen férfias fejjel.Ennyi! Nem tudok mit csinálni,ezzel még én sem.

2020. febr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Nőként írom, hogy valahol azért érthető a jelenség. Ma már nincs az, mint apáink fiatalkorában, hogy 14 évesen elmész szakképzőbe, kitanulod a lakatos szakmát, esetleg leérettségizel, aztán már készen is állsz a házasságra, gyerekekre, felnőtt életre, mert anyagilag mindent meg tudsz nekik adni a sima, hétköznapi melóból. Nem voltak rákényszerülve, hogy 25-30 éves korukig az anyjukkal lakjanak, vagy koliban 5 szobatárssal, vagy albérletben még 6 emberrel együtt és szirszar diákmunkákból "éljenek", ameddig nem lesz egy olyan diplomájuk, amivel még vagy 35-40 éves korukig egyedül is alig tudják fenntartani magukat, aztán csak utána jöhet a szaporodás. Az anyák is a felnőtt életre nevelték a gyerekeiket (a férfiakat pedig legalább munkára, a többit meg majd a zasszony úgyis megoldja), ma meg sok egyedülálló anyuka még a 25 éves kisfiának is ágyba viszi a kakaót és kicsavarja a kezéből a kiskanalat, ha ő szeretné elmosogatni. A kényszer sokkal nagyobb motiváció, mint az egyéni elhatározás, ma pedig kevésbé vannak rákényszerülve a férfiak az önálló életre (talán a nők is, de ők pedig pont az ilyen férfiak elől menekülve foglalkoznak a karrierrel huszonévesen).
2020. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!