Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerinted sokkal könnyebben tud érvényesülni egy jó nő?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy ha arcra még csúnyácska is az illető, de a teste jó (nagy mell, vékony test, kerek segg), akkor sokkal könnyebben el tudja érni a céljait, a pasik körberajongják az ilyen nőket. Ha a jó testhez szép arc is párosul, akkor nyert ügye van a nőnek, a szingli hetero férfiak 95%-át lazán megkaphatja, bőven tud válogatni, ezáltal ha az a célja hogy gazdag legyen, választ egy gazdag pasast, van miből. Emellett az élet kb bármely területen jobban tud érvényesülni egy vonzó nő, sokkal kedvesebbek, elfogadóbbak vele az emberek, nyitott ajtók várják szinte mindenhol.

Más is így gondolja ezt?


2019. dec. 27. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégsem vagyok jó nő. Sírok.
2019. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 évvel ezelőtti állapothoz vagy Észak-Koreai állapothoz képest képest sokkal könnyebben tud érvényesülni bármilyen nő.
2019. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem több a fizetésem, csak mert jó nő vagyok. Kulturális közalkalmazott vagyok, bértábla alapján kapom a fizetésemet, amelyet nem mellesleg kb. 10 éve nem rendeztek.

Nyilván egy olyan nővel sokkal előzékenyebbek a férfiak, akik megmaradtak nőnek és nem híztak meg bálna méretűre. De ezért tenni is kéne. Én már láttam olyan barbie babát, akiről sütött az ellenszenv és láttam molett hölgyet, akiről sütött az életvidámság.

2019. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Hisztérikusnak tartom, hogy nem találtok más célpontot a dühötöknek, mint holmi verne gyula könyvből életre kelt ördögi "bombanőket" akik egyesével fosztják ki a gazdag férfiakat.

Az megvan, hogy a munkáltatótok valszeg alulfizet titeket, a bolt ahol vásároltok túrárazza a termékeit a profitért, a kormány tagjai meg a ti adótokbol mennek el havonta üdülni? Nem kéne inkább ezzel foglalkozni, mint azzal, hogy "jaj ma láttam egy szép nőt, és mivel nem tehetem bele a csoffadt kis péniszemet, ezért a neten fogok konteókat gyártani arról, hogy biztos kihasznalja a férfiakat"?


Az ostobaságnak komolyan nincs határa itt.

2019. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal könnyebben érvényesül, az tuti. Ha nem akar dógozni, akkor legalább elmehet life coach-nak...
2019. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően nyomulós, erőszakos, határozott és magabiztos személyisége és minimális esze is van a szépség mellé plusz nem veti meg az erkölcstelenséget, még ha nem is tesz semmi komolyabbat (pl kihasználja, hogy körberajongják a férfiak és az így felépített "kapcsolatait" használja arra, hogy felvegyék egy munkahelyre), akkor tényleg szinte bármit el tud érni. De ilyen személyiséggel egy férfinak sem kellene aggódnia.

Cserébe egész életében hallgathatja, hogy biztos csak lesz#pta a professzorokat a summa cum laude diplomájáért, biztos lefeküdt ezzel-azzal bizonyos pozíciókért, az összes férfi kollégája felesége szemében ő lesz a mocskos rbanc, akire a férjük csorgatja a nyálát a melóhelyen, még ha nem is történik köztük semmi, a legtöbb nő ismerőse pedig betegesen féltékeny lesz rá, mert nem olyan szép és/vagy nem ért el olyan sikereket, mint ő.

Egy férfit ugyanebben a helyzetben a családja, barátai is körberajonganának, ő lenne a sikeres ember, mindenhol csak hátbaveregetnék, gratulálnának neki és példaképként tekintenének rá.

2019. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha én jó nő lennék már ”királynő lennék valahol” legalábbis valami oligarcha oldalán kikupálódtam volna és 30 felett elit üzletasszonyként játszanám az eszem. Nem az hogy x évig a csúcson én választok először csinificsurt a táncparketten aztán ha eltelik az az x év akkor újratervezés hogy most mi lesz(?). Tehát nem árt némi ész is a kedvezően osztott lapok mellé. Történetesen nem jó nő vagyok hanem csak olyan amilyen pacák... de ha valaki az én kártyalapjaimat kapta volna az hol lenne mire vitte volna? Valszeg a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokkal lehetne azt illusztrálni. Ha valaki életét kivesézzük, vizsgáljuk hát meg, mennyi az önerő és mennyi az égiek ajándéka a látható eredményből %arányosan
2019. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy jobban érvényesül.Tanulnia se kell.
2019. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!