Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy a férfiaknak jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a férfiaknak jóval nehezebb társat találni, azért van, mert a nők nem vágynak annyira a társas együttlétre, mint a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Úgy látom, főleg a feminizmus virágkora óta, hogy sok nő elvan egyedül is, nincs is szüksége a férfiakra.Valahogy mintha a férfiak érzelmileg is jobban igényelnék a társas kapcsolatot, nem csak szexuális szempontból. Valóban van ebben igazság?

2020. febr. 26. 10:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

10-es az egész gondolatmeneted arra épül, hogy a nők élete csak a férfiak körül forog. Mi az, hogy a tanulás, meg a karrier csak menekülőút? Meg hogy a diploma nélküli pultoslány jobban ért a férfiakhoz? És? Ettől értékesebb?

Az zavar titeket a tanult nőkben, hogy nagyobb rálátásuk van a világra és tudják, hogy van élet a féfiak körülugrálásán túl is. :)

2020. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%

Csak a sajat nevemben beszelhetek, de tanulok es dolgozom, hogy meg tudjam magamnak teremteni amit akarok es egy ferfi se vagja a fejemhez, hogy csak a penzeert vagyok vele.

Ismerem magam, ha pasim van, akkor elvesztem a fokuszt.

Plusz, lehet, hogy valogatos vagyok, de az a ferfi, aki meg arra se kepes, hogy felhivjon, csak smseket kuldozget, azzal nem egymast keressuk.

(mielott barki nekem esik, en hivom oket!)


Jo lenne valaki, de a ferfiak 95%-a nem eleg ferfias manapsag, hiaba pontoznak majd le.

2020. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Rám so-so igaz, de ettől ez még nem lesz általános igazság. Én lelki alkatilag is elég aszociális vagyok, és mikor nyomnak afelé, hogy menjek és keressek párt/házastársat, egy ideig emésztem, de mindig arra jutok, hogy nem igazán van mit kezdenem ezzel az egész dologgal. És a félreértés elkerülése végett, nem azért, mert mondjuk olyan túlórákat vagy utazásokat igénylő karrierem van, ami mellé nehéz lenne társat találni, egyszerűen tudom, hogy a legtöbb ember családot akar, ami engem nem motivál, de a "kalandok" sem.
2020. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
74%

11: Nem. A gondolatmenetem arra épül, hogy a nők és a férfiak is szeretnének társat és jó esetben egymást. Tehát a cél közös. A tanulással és a karrierrel alapvetően nincs semmi baj, viszont azoknál a nőknél, akikről ezt írtam, valóban csak menekülőút.

Mint a macskák. Őket is sok párkapcsolatban élő nő (férfi és gyerek is) szereti, de vannak nők, akiknél a macska az emberi társ kiváltójaként szerepel. Persze ezt ők ugyanúgy nem ismerik be, mint ahogy azt sem, hogy a karrierbe menekültek.

2020. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

Szeretnének, de nem bármi áron. Egészséges önértékelésű ember nem adja fel a saját céljait, csak hogy jobban a másik nem kedvére tehessen. Arrol nem is beszélve, hogy vannak olyan férfiak, akik még támogatják is a párjukat.

Érdekelne, miért csak a nőknél látod így, ahogy? Ha egy férfinak karriere van, az normális, de ha egy nőnek, az csak azért lehet, hogy addig is elterelje a figyelmét a férfiakról?

2020. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%

Inkább: a férfiakat nem érdekli annyira a kapcsolat minősége, ezért fűvel-fával kikezdenek ("Már harmadszorra láttam ezt a szép lányt a metrón, szóval 100%ig realisztikus lenne odamenni és felajanlani, hogy járjunk... Ugye???")

A mindegy, hogy ki, csak legyen valakim alapon folyton azon jár az agyuk, hogy hol, hogyan és kinél kezdemenyezzenek, így ja; úgy tűnhet, hogy a férfiak jobban igénylik a tarsat.


A nők ezzel szemben akarják ugyan, hogy legyen valakijük, és nyitva is tartják a szemüket a környezetükben, hogy melyik férfival hogyan alakul éppen a kapcsolatuk, de ők biztosak akarnak lenni benne, hogy jó döntést hoznak, ha összejönnek valakivel,szoval sokszor óvatosabbak, megfontoltabbak, és csak akkor lépnek, ha TÉNYLEG vonzódnak a ferfihez,es úgy érzik, hogy jó lenne vele kapcsolatban lenni.


Hogy ez azt jelenti-e, hogy a nők üresebbek érzelmi téren, a férfiak meg tele vannak szeretettel, azt te döntsd el.

2020. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%

"Inkább: a férfiakat nem érdekli annyira a kapcsolat minősége, ezért fűvel-fával kikezdenek "

Itt a férfiak egy csoportjáról van szó. Fordított esetben ilyenkor szokott az az érv lenni, hogy "persze, mert csak az ilyeneket veszitek észre". Rengeteg férfi akar komoly kapcsolatot, hűséges típus is, a család lenne számára az első, tehát nem a kocsma, a haverok vagy a hétvégi bulik. De az ilyen férfi nem elég izgalmas, tehát alapból esélyt sem kap.

Mert az igazi férfi bármelyik nőt megkaphatná, de pont őt szemelte ki és annak ellenére, hogy bármikor akadhatna lehetősége félrelépésre, ő kitart mellette jóban rosszban. Na ez kb. olyan elvárás, mint férfiként egy fiatal szépségkirálynő, aki lehetőség szerint szűz, de az hálószobában egy képzett szexistennő, a hálószobán kívül viszont egy visszafogott, megbízható, kitartó, hűséges társ.

2020. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Jó, ha van valaki, de nem minden áron. Nekem szükségem van arra, hogy anyagilag ne függjek senkitől, mert azt egy idő után sajnos kihasználják a férfiak, a függőségből pedig nagyon nehéz szabadulni.

Ha szingli lennèk, inkább választanám az örök egyedüllètet, ès nem jönnèk össze csak azèrt valakivel, hogy legyen 🤷‍♀️

2020. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%
Vagy mert a férfiak maguk keltik a saját rossz hírüket? Kinek kell olyan kapcsolat, amiben kidobnak, ha 30-35-40 éves leszel? Amiben a semmiért, a zéró tiszteletért, a megalázásért, kinevetésért szó szerint nyelned kell, ahol csak biodíszlet vagy, a bőröd feszessége az értéked, mert a másik nem nem tud szeretni. Csak kell neki az unalmas élethez egy unalmas asszony, hogy az unalmas barátaikkal legyen miről panaszkodni.
2020. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Sportos jol kinezo penzes pasi mindig talal part maganak! Kiveve ha bunko mert akkor nem vonzo.


En altalanossagban abban latom a nehezseget h ha egyvferfi kimutatja az erzeseit vagy h tetszik neki a nő akkor a nők elkezdik manupulalni.Nagyon nyeregben erzik magukat azbegofenyezestol!


Ha meg nem mutatja ki akkor egy erzeketlen fsz lesz a szemukben,es akkor megint nem epiti erzelmileg a sajat kapcsolatat.


Szoval megszűnni kinek adsz,megbizni ugy h tudod barmikor johet 3gy jobb es viheti a nodet.

Mivel tudod magad mellett tartani?

Mit varsz el tőle es milyen jo dolgokat nyujtasz neki. Ez a titka. Meg h ha megis pofara eses van akkor ne az legyen h minden nő egy szemét,hanem új nonel tiszta lappal kell kezdeni.


Van aki azt mondja h ő bekemenyit de az lelkileg sivar rombolo egy olyan nőnek aki meg kész egy normal kapcsolatra.

2020. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!