Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti kezdenétek egy ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

35 évesen a szüleivel él, csak középiskolai végzettsége van és munkanélküli, és enyhén szociális fóbiás ezért az ideje nagy részében a szobájában van.

De emellett értelmes és mondjuk, hogy személyiségre egyébként számotokra ideális.


2020. febr. 25. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Miért van az,hogy nők,férfiak,lányok,fiúk,folyamatosan megerősítést akarnak arra,hogy keljenek?

Ahelyett,hogy magukból hozznák ki a legjobbat erősíteni az önbizalmukat és nyitnának a világ felé.

Attól,hogy ilyen és hasonló kérdéseket kiírnak másoktól várva a megváltást...

2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek is igaza van de ami bennem emellett mindig megfogalmazódik kérdésként hogy honnan nem tudja egy 35 éves hogy kell-e az ellenkező nemnek vagy sem. Rém egyszerűen megállapítható. Érdeklődnek feléd a nők vagy sem? Ha nem hát adott a válasz a kérdésedre ha igen akkor még nem kérdeznéd. Tehát a válasz nem. Az meg kB mindegy hogy egy anonim oldalon 5 sor alapján én vagy a Juli vagy a Maris ide pötyög-e egy igent vagy német hisz nem ismerünk és valószínűleg soha nem is foglak látni még futólag sem.
2020. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az, hanem valaki akit ismerek, de szerinte azért nem kell a legtöbb nőnek, mert nem tud nekik biztos hátteret nyújtani. De szerintem ez nem annyira lényeges, ha valaki fontos.
2020. febr. 25. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Foglalkozz inkább a saját életeddel!

2. Nagyon csúnya dolog mást kibeszélni a háta mögött!

3. "De szerintem ez nem annyira lényeges, ha valaki fontos." Tévedsz! Ki a fenének kéne egy munkanélküli, nulla megtakarítással rendelkező 35 éves pólyás csecsemő? Senkinek! A nők nem szeretetszolgálat!

El lehet húzni gyárba dolgozni, oda elég a 8 általános is, el lehet menni a keresett pénzből pszichológushoz, hogy a fóbiáinak leküzdésében segítsen.


De a szóban forgó srác egy életképtelen, nagy rakás szerencsétlenség.


Értelmes?? :D :D Hagyjuk már!

Személyisége ideális? A nap vicce! :D

2020. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Halmozottan problémás, szóval egyáltalán nem keltené fel az érdeklődésemet.
2020. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

>Ki a fenének kéne egy munkanélküli, nulla megtakarítással rendelkező 35 éves


Mondjuk nekem. De eddig mindenki azt mondta, hogy ebből nem lesz semmi és keressek mást. De ugye rám hárul a felelősség, hogy segítsek neki ha ő nem kezd magával semmit, viszont én 10 évvel fiatalabb vagyok.

2020. febr. 25. 20:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Halvány lila gőzöm sincs, hogy milyen érték fogott meg téged ebben a csecsemőben.

NEM VAGY AZ ANYJA!!!!!!!!! Nem a te felelősséget őt pátyolgatni!

2020. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen férfi alapból nem rendelkezhet számomra szimpatikus személyiséggel.

Nem kezdenék.

2020. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én alapból úgy vagyok vele, hogy mivel a szüleimnél élek (bár ez még talán elfogadható) Nincs stabil munkám, csak alkalmi melók és nincs meg a jogsim eddig én a nők helyébe nem kezdenék magammal. Ezért ha valaki nyit felém és egyből az nyilal fel bennem: Úristen ennek a nőnek valami nagyon nagy baja van ha én kellek neki.

Ennek ellenére többször van hogy elvált anyukák megtalálnak. Bár én mondjuk 27 vagyok és jól nézek ki, de egzisztenciálisan nulla. Igaz én teszek érte, most teszem le a jogsit, amitől nem lesz nőm tudom, de ez az egyik belépő oda.

2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy lányt/nőt ismerek aki azért jött össze ilyesmi pasival meg meg akarta kb. menteni...és azt hitte hogy majd ő kihozza belőle a legjobbat.

Ezt felejtsd el....erre ne számits. Mindig bukta és szenvedés az egész.

2020. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!