Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, aki erősen fel van díszítve?

Figyelt kérdés
Füllbevaló, nyaklánc, gyűrű, tetoválások stb.
2020. febr. 2. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Az ilyesmi minden nőnek bejön.
2020. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korfüggö. En pont tul fiatal ill idösebb koromban fogtam ki ilyeneket.


17 évesen udvarolt neken egy huszonéves srac, irto kedves volt megtett mindent, de ha levetközött ugy nezett ki mint aki fel van öltözve mindenhol tele volt tetovalassal karjan egy magzatcsontvàz (gondolom elment valakivel korabban a babàjuk de nem kerdeztem inkabb meg)nekem olyan ijesztö volt a srac hogy fèltem töle szabalyosan igy amit megint nem mertem elmondani. De eltelt azota majdnem 10 èv es ha összefutunk azota is olyan "szerelmes"szemekkel néz ràm mintha a mindene lennék vagy nem is tudom.


Aztan 25 evesen talalkoztam hsonloval akit kb haza sem vinnék bemutatni màr meg ott tartok hogy megjelenni is égö ilyennel. Màr meg tulnöttem a korszakaim nekem is volt pedig piercingem is meg Henna tetkom.

2020. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A párom telljes felsőteste és felkarjai ki van varrva.

Egy tőlem kapott kelta mintás gyűrűt hord nyakláncon (a munkája miatt nem hordja a kezén) Ez kombó, nem? :D

Egy *****superior hotelben séf.

Simán, bármikor, bárhol mutatkoznék vele ^.^

2020. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be a túlzott cicoma. Olyan mintha valami belső komorságot/egyéb hiányosságot akarna kompenzálni az ékszerekkel. Ráadásul ízléstelen is 5-6 féle ékszert egyszerre hordani.
2020. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezek vonzanának, akkor inkább összejönnék egy nővel.
2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Akin több ékszer van, mint rajtam, azzal nem.

Egy gyűrűt és egy nyakláncot hordok. :D

2020. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, de csak akkor ha nem viszi túlzásba és jól áll neki!


Bejönnek a rosszfiúk... is...

2020. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szint felett homáros.
2020. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2020. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!