Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a sok incel 30 as férfivel?

Figyelt kérdés

Léteznek olyan emberek akik konkrétan úgy élnek le egy életet hogy sose volt baratnőjük? Nem bolondulnak meg?


Én 24 éves vagyok de már most ha az utcán vagy közösségi oldalon látok boldog párokat már most rosszul érzem magam hogy nekem nem lesz semmi. Mit érezhetnek a 40,35,50 éves stb ronda , mindig elutasított emberek ?


2020. jan. 7. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keserűséget érezhetnek.
2020. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez olyan, mint a munka... mindenkinek lesz, aki tényleg akar és tesz is érte.
2020. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Sosem voltam szép. Pénzes sem. Mégis lett párom, családom.
2020. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát uccsó...lehet ők nyomik, de te meg beteg vagy.
2020. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Már megint te vagy? Heti 1 inceles kérdés...azóta sem találtál más szinonimát a szóra?
2020. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ezen a fórumon még 50 év múlva is egymás nyakán fognak sírni az.

És gyártják majd az ostoba elméleteiket pont mint eddig.

2020. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Semmi, ugyanugy itt sirnak majd tovabb. Bar ha megszunik a gyakori, akkor nem tudom mi lesz veluk.
2020. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
82%
35 felett csökken a libidó és egyre kevésbé fog zavarni. Addig elég kellemetlen.
2020. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Akármilyen keserű is, de bármily fájdalomhoz idővel hozzászokik az ember. Egy idő után már te is megszokod, hogy míg másoknak juthat a szeretetből és másokra férfiként tekintenek addig neked mindezekből alanyi jogon nem járhat semmi, akárhogy próbálsz tenni ellen.

Olyan ez mint ok a Ferrari. Láthatod, hogy egyes embereknek van Ferrárijuk és jól el vannak vele, de te legbelül tudod, hogy neked sosem lehet Ferrárid és sosem fogsz eljutni oda. Így egy idő után már beletörődsz, hogy neked nem fog jutni Ferrari és megtanulsz Ferrari nélkül élni, mert már elfogadtad ezt a tényt, hogy neked ilyened nem lesz. A végére már lemondasz róla. Egy idő után meg már tulajdonképpen az egész életedről is lemondasz, megtanulsz célok nélkül sodródni.

Nekem az élettel kapcsolatban van egy mottóm:

„Túl kell élni és kész. Minden más csak ajándék.”

2020. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Én nem a pároktól bolondulok meg, hanem a csajoktól. Ezt is megdugnám, azt is megdugnám..... Látok egy jobb csajt és kész vagyok tőle. Mondjuk nekem van nőm, mégis áll a farkam állandóan.
2020. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!